پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

زمان پیش‌ ثبت‌نام کلاس اولی‌ها اعلام شد

danesheroz اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
زمان پیش‌ ثبت‌نام کلاس اولی‌ها اعلام شد

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پروش با بیان اینکه مدارس می‌توانند پیش ثبت‌نام کلاس اولی‌ها را از ابتدای خردادماه آغاز کنند، گفت: برای میان پایه‌ها نیز امکان پیش ثبت‌نام وجود دارد، اما ثبت ‌نام رسمی در مدارس برای سال تحصیلی جدید از ۱۵ خردادماه آغاز خواهد شد.

به نقل از ایسنا، درباره ثبت‌نام ورودی‌های اول ابتدایی به مدارس اظهار کرد: برخی از مدارس فرم‌های پیش ثبت‌نام را در اختیار اولیا قرار می‌دهند و این امکان برای خانواده‌ها فراهم شده است، اما ثبت‌نام قطعی از ۱۵ خردادماه آغاز می‌شود.
وی با بیان اینکه برای ثبت‌نام دانش آموزان کلاس اول، گواهی پایگاه سنجش سلامت دانش آموزان مورد نیاز است، ادامه داد: خانواده‌ها می‌توانند از اول خردادماه برای پیش ثبت‌نام و از ۱۵ خردادماه برای ثبت‌نام قطعی فرزندان خود براساس کروکی محل سکونتشان به مدارس مراجعه کنند.
براساس پیش بینی‌ معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش پرورش، مهر ماه امسال یک میلیون و ۳۰۰ هزاردانش‌آموز بدو ورود به دبستان پشت میز و نیمکت‌های مدارس خواهند نشست که این تعداد نسبت به سال ۹۱ افزایش اندکی را نشان می‌دهد.
قربان در پایان تاکید کرد: از ابتدای خردادماه ثبت‌نام کلاس اولی‌ها و میان پایه‌ها به صورت پیش‌ثبت نام و از نیمه خرداد به صورت قطعی در سراسر کشور انجام می‌شود، لذا خانواده‌ها ثبت نام را به روزهای پایانی موکول نکنند.

شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۹
کد خبر : 18441
بازدیدها: 751

پاسخی بگذارید »