دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

زمان پخش فیلم‌ها و سریال های نوروزی

danesheroz اسفند ۲۸, ۱۳۹۱ ۰
زمان پخش فیلم‌ها و سریال های نوروزی

شبکه های مختلف سیما به مناسبت نوروز با ۱۲۸فیلم سینمایی و تلویزیونی که بیشتر آنها برای نخسـتین بار از شبکه های سیما به روی آنتن می رود میزبان مخاطبان است

«شبکه یک» هر روز ساعت۱۶فیلم سینمایی پخش و روز بعد ساعت۱۰آن را تکرار می‌کند.

«شبکه دو» از فردا تا۱۶فروردین هر روز ســـه فیلم سینمایی و تــــلویزیونی به روی آنتن می برد که ساعت ۸ صبح،‌۱۷:۳۰و۲۳:۳۰ پخش می شود که تکرار فیلم سینمایی۲۳:۳۰ ساعت۲:۳۰بامداد است و فیلم هایی که ساعت۸ و۱۷:۳۰دقیقه پخش می شود؛ بازپخش و تکرار ندارد.

«شبکه سه» هم از امروز تا۱۶فروردین فیلم سینمایی پخش می کند، که هر شب ساعت۲۳:۱۵دقیقه روی آنتن می‌رود و ساعت۱۱روز بعد تکرار می‌شود.

«شبکه چهار» نیز با پخش فیلم سینمایی از۲۹اسفند تا۱۵فروردین میزبان مخاطبان نوروزی این شبکه خواهد بود که هر روز ساعت ۱۸ پخش می شود و تکرار ندارد.

«شبکه تهران» هم برای ایام نوروز ساعت۱۳:۳۰دقیقه فیلم سینمایی پخش می کند که تکرار آن ساعت شب بعد ساعت۲۱:۳۰دقیقه خواهد بود، پخش این فیلم ها از۲۹اسفند آغــــاز می شود و تا۱۶فروردین ادامه دارد.

جشنواره فیلم های تلویزیونی «شبکه شما» هم برای ایام نوروز با ۱۸فیلم از۲۹اسفند آغاز می شود که با پخش در ساعت۱۸تا۱۶فروردین ادامه دارد و تکرار آن ساعت ۱۳:۳۵دقیقه خواهد بود.

همچنین شبکه های سیما؛ نوروز امسال با دستی پر از فیلم و سریال از مخاطبانشان پذیرایی می‌کنند تا در کنار دید و بازدیدهای عید در ساعاتی متوالی بتوانند همه سریال‌ها را تماشا کنند.

سریال «سریال پایتخت دو» در۱۵قسمت۶۰ دقیقه‌ای هر شب ساعت۲۲:۱۵دقیقه از «شبکه یک» پخش و روز بعد ساعت۱۵:۱۵دقیقه تکرار می‌شود.

مجموعه تلویزیونی «آب پریا» از «شبکه دو» هر شب افسانه گرفتار شدن آب پری در چنگال دیو خشکسالی و تلاش پری‌های دیگر برای رهایی او را به تصویر می‌کشد.

این سریال۱۷قسمتی هرشب ساعت۲۱:۳۰دقیقه روی آنتن می‌رود و ساعت۱۴روز بعد تکرار می‌شود.

«همه خانواده من» نام سریال نوروزی «شبکه سه» است که درباره ماجراهای طنز دو خانواده کاشانی است که نامه پدر بزرگ تحولاتی در زندگیشان پدید می‌آورد.

این سریال در۱۴قسمت ۴۵دقیقه‌ای هر شب ساعت ۲۳:۱۵دقیقه پخش و روز بعد ساعت۱۴:۳۰دقیقه تکرار می‌شود.

«شبکه تهران» سیما نیز سریال «هفت سین» را برای نوروز تدارک دیده است که در۱۴قسمت داستان دردسرهای خانواده آقای نوبخت را روایت می‌کند.

آنان در آستانه ورود به خانه جدید در آخرین چهارشنبه سال متوجه می‌شوند که مستاجر قبلی امکان تخلیه خانه را ندارد. این سریال نیز هرشب ســــاعت۲۰:۴۰دقیقه پخش و روز بعد سـاعت ۱۶:۳۰دقیقه تکرار می‌شود.

«شبکه چهار سیما» هم امسال سریال خارجی «هیچکاک» را برای علاقمندان در نظر گرفته است که هر شب ساعت ۲۳:۴۵دقیقه پخش می‌شود این سریال۱۳قسمتی زندگی نامه هیچکاک را به تصویر می‌کشد.

همچنین «شبکه قرآن سیما» امسال برای مخاطبانش سریال «نردبام آسمان» را در نظر گرفته که هر روز عصر ساعت۱۷:۳۰دقیقه روی آنتن می‌رود.

علاوه بر این «شبکه دو سیما» دو مجموعه دیگر را با نام‌های «مثل‌من مثل تو» و «کلاه قرمزی» در برنامه‌های نوروزیش گنجانده است.

مجموعه «مثل من مثل تو» در۳۰قسمت۳۰دقیقه‌ای موضوعات اجتماعی را در قالب نمایش مطرح می‌کند.

این برنامه هر شب ساعت۱۹پخش می‌شود.

«کلاه قرمزی» نیز که چند سالی است مهمان نوروزی خانواده هاست؛ ماجراهای این عروسک بازیگوش به همراه دیگر عروسک‌ها یعنی پسرخاله، بعبعی، جیگر و فامیل دور را امسال برای مخاطبان روایت می کند.

«شبکه آموزش» نیزمجموعه‌های خاطره‌انگیز «محله بهداشت» و «مجید دلبندم» را در برنامه‌های نوروزیش گنجانده است.

«شبکه شما» هم برای ایام نوروز سریال طنز «خانواده نوروزی» و مجموعه طنز «شکر پنیر» تدارک دیده است.

«خانواده نوروزی» در۱۳قسمت۴۰دقیقه ای تهیه شده است و هر شب ساعت۲۱:۱۵دقیقه به روی آنتن خواهد رفت.

طنز «شکر پنیر» هم به زبان آذری تولید شده است که از اول فروردین با زیرنویس فارسی از شبکه «شما» به روی آنتن می رود.

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۷
کد خبر : 10056
بازدیدها: 295

پاسخی بگذارید »