دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

از سوی معاون رییس جمهور؛

زمان واریز یارانه‌ اسفندماه اعلام شد

danesheroz اسفند ۱۶, ۱۳۹۱ ۰
زمان واریز یارانه‌ اسفندماه اعلام شد

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور از واریز یارانه اسفند ماه بین ۲۰ تا ۲۵ این ماه به حساب سرپرستان خانوارها خبر داد

بهروز مرادی روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه یارانه اسفند ماه بین ۲۰ تا ۲۵ این ماه به حساب سرپرستان خانوارها واریز خواهد شد، افزود: با توجه به این که عیدانه در هفته اول اسفندماه به حساب خانوارها واریز شد بر این اساس سازمان هدفمندی یارانه ها تصمیم گرفت که یارانه اسفندماه نیز در دهه سوم این ماه پرداخت شود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که برخی ها عنوان کردند بودجه سال ۹۲ کشور وابستگی بیشتری به درآمد نفتی داشته است تصریح کرد: در لایحه بودجه سال ۹۲ کل کشور ۱۶ درصد از این بودجه از سهم درآمدهای نفتی کاهش یافت که این رویکرد بسیار مثبتی بود که در این دوره اتفاق افتاد.

مرادی در ادامه یادآور شد: با توجه به این که لایحه بودجه سال ۹۲ به گونه ای تنظیم شده است که در آن سهم درآمدهای نفتی کاهش یافته، برای سال ۹۳ نیز بودجه ای تنظیم شود که از درآمدهای نفتی جدا شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که رییس دیوان محاسبات کشور اعلام کرده است شما به تلفن ایشان پاسخ نمی دهید، گفت: این طور نیست و از طرفی تلفن همراهم در اختیار من نیست.

چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۳
کد خبر : 8891
بازدیدها: 174

پاسخی بگذارید »