دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

زمان ثبت‌نام دانش‌آموزان از ۵ خرداد تا ۱۵ تیرماه

danesheroz خرداد ۶, ۱۳۹۲ ۰
زمان ثبت‌نام دانش‌آموزان از ۵ خرداد تا ۱۵ تیرماه

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش، گفت: طبق بخشنامه جدید، ثبت نام دانش‌آموزان تمامی پایه های تحصیلی از ۵ خرداد تا ۱۵ تیرماه انجام خواهد شد

سیدجمال صبح‌خیز  با اشاره به آغاز ثبت نام دانش‌آموزان برای سال تحصیلی جدید، اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش شرایط لازم جهت ثبت نام دانش‌آموزان را در تمامی پایه‌های تحصیلی مهیا کرده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر فرآیند ثبت نام دانش‌آموزان آماده است و هر دانش‌آموزی که آمادگی داشته باشد می‌تواند برای ثبت نام خود اقدام کند.
مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در روز گذشته بخشنامه ای برای تغییر زمان ثبت نام به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌های سراسر کشور ارسال و در آن با اشاره به زمان ثبت‌نام، خاطرنشان کرد: طبق بخشنامه جدید، ثبت‌نام دانش‌آموزان تمامی پایه‌های تحصیلی از ۵ خرداد تا ۱۵ تیرماه انجام خواهد شد.
براساس این گزارش، صبح خیز با اشاره به بخشنامه شماره ۱۰۰۵۶ مورخ۲۷ فروردین ماه ۹۲ که آغاز ثبت نام دانش آموزان در دوره های مختلف تحصیلی را برای سال ۹۳-۹۲ ، ۱۵ خرداد ماه جاری عنوان کرده بود، تصریح کرده که ادارات، مناطق و مدارس براساس مفاد بخشنامه جدید عمل کنند.

منبع: ایسنا

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۹
کد خبر : 21244
بازدیدها: 199

پاسخی بگذارید »