چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

زمان اعلام نتایج مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی دانش‌آموزی/۲۸۰نفر پذیرفته شدند

danesheroz2 خرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
زمان اعلام نتایج مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی دانش‌آموزی/۲۸۰نفر پذیرفته شدند

دانش روز،معاون باشگاه دانش پژوهان جوان گفت: نتایج مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی، هفته آینده اعلام می‌شود

به گزارش گروه علمی دانش روز، حسن ساعی‌دهقان در پاسخ به این پرسش که چه زمانی نتایج مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی اعلام خواهد شد؟ اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در هفته آتی اعلام نتایج ها صورت خواهد گرفت.

المپیاد

وی با بیان اینکه در حال حاضر استخراج نتایج به صورت مکانیزه در حال انجام است، افزود: باشگاه دانش پژوهان جوان، درصدد است که نتایج مرحله دوم آزمون المیپادهای علمی دانش آموزی را روز یکشنبه ۲۶ خرداد اعلام کند، اما ممکن است با یکی دو روز تاخیر این کار صورت گیرد.

 

معاون باشگاه دانش پژوهان جوان ادامه داد: اما قطعاً در بازه زمانی ۲۶ لغایت ۲۸ خرداد، اعلام نتایج از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.ysc.ac.ir صورت خواهد گرفت.

 

ساعی دهقان با بیان اینکه ۸ هزار و ۹۵۲ دانش آموز در مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی شرکت کردند، اضافه کرد: از هر رشته المپیاد به تعداد یک کلاس، در مرحله دوم پذیرفته شده خواهیم داشت که حداقل ۳۵ نفر و حداکثر ۴۲ نفر خواهد بود.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به خط برشی که توسط ۷ کمیته علمی مشخص خواهد شد، تعداد پذیرفته شدگان مرحله دوم بدست می آید که یک برآورد علمی است و باید به گونه ای باشد که یک گپ منطقی بین آخرین نفر پذیرفته شده و اولین نفر از پذیرفته نشدگان وجود داشته باشد.

 

معاون باشگاه دانش پژوهان جوان با بیان اینکه حدود ۲۸۰ نفر دانش آموز در مرحله دوم پذیرش خواهند شد، گفت: پذیرفته شدگان مرحله دوم به مدت ۸ هفته در دوره های آموزشی مدرسه تابستانی که کمیته های علمی طراحی کردند، حضور خواهند داشت.

 

وی با بیان اینکه مدرسه تابستانی با میانگین ۳۰۰ ساعت آموزشی حدوداً برای هر رشته برگزار خواهد شد، تصریح کرد: آزمون نهایی مدرسه تابستانی در پایان شهریورماه برگزار و دارندگان مدال های طلا، نقره و برنز مشخص خواهد شد.

 

ساعی دهقان اضافه کرد: بعد از مشخص شدن دارندگان مدال ها، آن دسته از دانش آموزانی که مدال طلا کسب کرده اند، وارد مدرسه آمادگی برای المپیاد جهانی می شوند.

منبع:پانا

پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۸
کد خبر : 26051
بازدیدها: 285

پاسخی بگذارید »