جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

زلزله ۴ ریشتری بوشکان را لرزاند

danesheroz1 تیر ۱, ۱۳۹۲ ۰
زلزله ۴ ریشتری بوشکان را لرزاند

دانش روز: زلزله‌ای به بزرگی ۴ ریشتر شهر کلمه در بخش بوشکان دشتستان را لرزاند

  به گزارش دانش روز، بخشدار بوشکان دقایقی پیش اظهار داشت: ساعت ۲۲ و ۱۶ دقیقه امشب زلزله‌ای به بزرگی ۴ ریشتر شهر کلمه بخش بوشکان را لرزاند.

علی افراسیابی خاطرنشان کرد: از ابتدای وقوع زلزله مسئولان اجرایی بوشکان در آمادگی کامل برای انجام اقدامات امدادی بوده‌اند و در حال حاضر در حال انجام بررسی‌های محلی هستیم.

وی افزود: بر اساس تماس‌هایی که از بدو وقوع زلزله با دهیاران و شهرداران منطقه داشته‌ایم، خوشبختانه هیچ خسارتی در منطقه رخ نداده و امیدواریم در ساعات آتی نیز شاهد وقوع هیچ گونه خسارتی نباشیم.

افراسیابی بیان داشت: در حال حاضر تمامی دستگاه‌های اجرایی و خدماتی منطقه در آماده‌باش کامل هستند و تجهیزات موتوری و خودرویی را برای انجام هر ماموریتی آماده کرده‌ایم.

وی اضافه کرد: با توجه به وقوع چندین زلزله طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته مسئولان این بخش همواره در آمادگی کامل برای انجام هرگونه عملیات امدادی پس از وقوع زلزله هستند.

بخشدار بوشکان با تاکید بر اینکه وقوع این زلزله ۴ ریشتری تا کنون خسارتی نداشته است، گفت: بررسی‌های منطقه‌ای و محلی هنوز ادامه دارد و در صورت وقوع هرگونه خسارت از طریق رسانه‌ها مردم را در جریان امور قرار می‌دهیم.

  ساعت ۲۲:۲۵:۳۱.۴ شامگاه شنبه یکم تیر زلزله‌ای به بزرگی ۴ ریشتر در طول جغرافیایی ۵۱.۶۶ E و عرض جغرافیایی و عمق ۱۴ شهر کلمه در بخش بوشکان دشتستان را لرزاند.

منبع:فارس

شنبه ۱ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۹
کد خبر : 30820
بازدیدها: 252

پاسخی بگذارید »