یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

زلزله کرمان تلفات انسانی نداشت/قطع ارتباط تلفن در برخی بخش‌ها

danesheroz آذر ۱۳, ۱۳۹۱ ۰

رئیس ستاد حوادث غیر مترقبه استان کرمان گفت: تاکنون هیچ‌گونه خسارت انسانی از زلزله عصر امروز شهرستان کرمان گزارش نشده است. محسن صالحی دقایقی پیش  در کرمان با اشاره به زلزله پنج ریشتری عصر امروز در این شهرستان اظهار داشت: با توجه به قطع ارتباطات تلفنی با بخش‌های این شهرستان اکیپی از سوی ستاد حوادث [&hellip

رئیس ستاد حوادث غیر مترقبه استان کرمان گفت: تاکنون هیچ‌گونه خسارت انسانی از زلزله عصر امروز شهرستان کرمان گزارش نشده است.

خبرگزاری فارس: زلزله کرمان تلفات انسانی نداشت/قطع ارتباط تلفن در برخی بخش‌ها
محسن صالحی دقایقی پیش  در کرمان با اشاره به زلزله پنج ریشتری عصر امروز در این شهرستان اظهار داشت: با توجه به قطع ارتباطات تلفنی با بخش‌های این شهرستان اکیپی از سوی ستاد حوادث غیر مترقبه استان به دهستان کوهپایه کانون اصلی زلزله اعزام شده است.

وی بیان داشت: اطلاعات واصله از طریق ارتباطات بی‌سیم حاکی از آن است که خسارت‌هایی به منازل قدیمی در دهستان کوهپایه وارد شده، اما تاکنون هیچ‌گونه خسارت انسانی گزارش نشده است.

صالحی افزود: تلاش همه اکیپ‌های امدادی بررسی کانون بحران زلزله در کوهپایه به منظور بررسی خسارت‌های احتمالی انسانی به سرعت ادامه دارد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ستاد بحران شهرستان کرمان تشکیل شده و در حال بررسی و تجزیه و تحلیل خسارت‌های احتمالی زمین‌لرزه است.

دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۹
کد خبر : 244
بازدیدها: 270

پاسخی بگذارید »