پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رییس‌جمهور در جریان سفر به استان مازندران در منزل شهیدان احمد و محمد کشوری حضور یافت و با مادر این شهیدان ملاقات کرد.

danesheroz آذر ۲۸, ۱۳۹۱ ۰

رییس‌جمهور در جریان سفر به استان مازندران در منزل شهیدان احمد و محمد کشوری حضور یافت و با مادر این شهیدان ملاقات کرد. به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،محمود احمدی‌نژاد ظهر امروز (سه‌شنبه) پس از افتتاح چند طرح عمرانی و علمی در سطح استان مازندران با حضور در منزل شهیدان احمد و محمد [&hellip

رییس‌جمهور در جریان سفر به استان مازندران در منزل شهیدان احمد و محمد کشوری حضور یافت و با مادر این شهیدان ملاقات کرد.

خبرگزاری فارس: حضور احمدی‌نژاد در منزل شهیدان کشوری

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،محمود احمدی‌نژاد ظهر امروز (سه‌شنبه) پس از افتتاح چند طرح عمرانی و علمی در سطح استان مازندران با حضور در منزل شهیدان احمد و محمد کشوری، با مادر این شهدا دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که در فضای صمیمی و معنوی برگزار شد مادرشهیدان کشوری ضمن ابراز خوشحالی فراوان از دیدار با  احمدی‌نژاد، خاطراتی از فرزندان شهید خود بیان کرد.

رییس‌جمهور همچنین نماز ظهر را در اتاق شهید کشوری اقامه کرد.

رئیس‌جمهور دفتر یادبود شهید کشوری را امضاء و بر پیگیری راه این شهیدان تأکید کرد.

نوشته محمود احمدی‌نژاد در دفتر یادبود شهید احمد کشوری بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند را سپاس که توفیق زیارت اسطوره ایمان و مقاومت مؤمن و هوشمند و صبور شهیدی والامقام از دیار دلاورپرور مازندران را عنایت فرمود.

شهید کشوری به حق سیمرغی بود که با اراده الهی و مجاهدتی آسمانی بر بلندای قاف ایمان و رستگاری نشست و الگویی برای تمام مجاهدان و حق‌طلبان و عدالت‌طلبان عالم و موجب افتخار ملت ایران و شهرستان سیمرغ شد.

سلام و درود فراوان بر او و همه شهیدان و امام بزرگوارشان که راه عزت و سربلندی را به روی ملت ایران و بشریت گشودند امید که در دولت مهر آخر همین شهید و همه شهیدان و پدران و مادران بزرگوارشان آن عزیز را یارایی دهند و در سایه حاکمیت او سالیان دراز در اعتلا و عزت زندگی نمایند.

سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۵
کد خبر : 1278
بازدیدها: 186

پاسخی بگذارید »