سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رکورد شکستن گردو با سر + عکس

danesheroz1 اسفند ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
رکورد شکستن گردو با سر + عکس

دانش روز: “محمد رشید” یکی از افرادی است که عضو آهنی بدنش پیشانی اوست. این مرد به قدری پیشانی اش محکم است که می تواند به راحتی گردو را خرد کند بدون آنکه آسیب خاصی به بدنش وارد شود

 به گزارش دانش روز، برخی انسان ها هستند که به طور خدادادی اندام های آهنی دارند که راحتی شکسته نمی شوند. این افراد توانایی آن را دارند تا با استفاده از این عضو آهنی و محکم رکوردهای مختلف را به ثبت برسانند.

“محمد رشید” یکی از افرادی است که عضو آهنی

بدنش پیشانی اوست. این مرد به قدری پیشانی اش محکم است که می تواند به راحتی گردو را خرد کند بدون آنکه آسیب خاصی به بدنش وارد شود. او به تازگی در یکی از جشنواره ها رکوردی را نیز جابه جا کرده است.

این مرد پاکستانی چندی پیش در یک جشنواره توانست ۱۵۵ گردو را زیر یک دقیقه با پیشانی اش بشکند و در نهایت تنها یک زخم کوچک روی سرش پیدا شد که چیز خاصی هم نبود و با یک جسب زخم رفع شد و نام او به سمت کتاب های گینس حرکت کرد. رکورد قبلی شکستن ۴۴ گردو بود.

در این جشنواره رکوردهای دیگری نیز شکسته شده است که یکی از آن ها ساخت بزرگترین پرچم انسان است که با استفاده از ۳۰ هزار نفر به ثبت رسید. گینس فعلا در حال بررسی سلامت این رکوردهاست تا آن ها را برای سال آینده وارد کتاب کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۱
کد خبر : 98581
بازدیدها: 288

پاسخی بگذارید »