دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رکورد جدید دو شناگر البرزی در رقابت های جهانی

danesheroz1 مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
رکورد جدید دو شناگر البرزی در رقابت های جهانی

دانش روز: افشین عسگری و آشام میرزایی به عنوان نمایندگان شنای ایران از استان البرز در پانزدهمین دوره رقابت های جهانی شنا در بارسلون اسپانیا، رکورد جدیدی بجا گذاشتند

 به گزارش دانش روز،  سرپرست هیات شنا، شیرجه و واترپلو البرز روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: عسگری در ۱۰۰ متر پروانه با زمان ۲۹/۵۹ و در ۵۰ متر پروانه با زمان ۱۰/۲۶ ثانیه به خط پایان رسید که به این ترتیب رکور خود را نسبت به قبل دو و یک ثانیه بهبود بخشید.

ˈ داود علیزاده ˈ افزود: میرزایی نیز توانست در ۱۰۰ متر آزاد با زمان ۵۳ ثانیه و در ۵۰ متر آزاد ۲۴ ثانیه به خط پایان برسد که به این ترتیب یک ثانبه و ۵۰ صدم و ۵۰/صدم ثانیه رکورد خود را نسبت به قبل کاهش داد.

وی بیان کرد: این شناگران البرزی با توجه اینکه اولین حضور خود در رقابت های جهانی را تجربه کردند، خوب ظاهر شدند و انتظار است در رقابت های برون مرزی بعدی با آمادگی بیشتر رکورد خود را بهبود بخشیده و افتخاری برای کشور و استان باشند.

علیزاده یادآور شد: محسن سمیع زاده به عنوان مربی هدایت این شناگران را در این رقابت ها بر عهده داشت.

وی گفت: در این رقابت ها تیم های کشورهای آمریکا، چین و روسیه به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

سرپرست هیات شنا ،شیرجه و واترپلو البرز گفت: عسگری با کسب ۷۰۶ امتیاز در رقابت های کشوری سال گذشته به عنوان بهترین شناگر مسابقات قهرمانی کشور شناخته شد و میرزایی در گروه سنی ۱۵ تا ۱۷ سال سه مدال طلا رقابت های کشوری را در کارنامه ورزشی خود دارد.

به گفته وی ، اکنون در سطح استان البرز بیش از دو هزار شناگر ساماندهی شده اند که نیمی از آنان را بانوان تشکیل می دهند و در چهار استخر دولتی و ۵۶ استخر بخش خصوصی به آموزش و تمرین مشغول هستند.

منبع:ایرنا

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۲
کد خبر : 47683
بازدیدها: 141

پاسخی بگذارید »