دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حجت الاسلام اراکی در پایان راهپیمایی روز قدس کرج:

رژیم صهیونستی هویت اسلامی را نشانه رفته است

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
رژیم صهیونستی هویت اسلامی را نشانه رفته است

دانش روز: دبیرکل مجمع تقریب مذاهب با بیان اینکه امروز رژیم صهیونیستی هویت اسلامی را نشانه رفته است گفت: این رژیم می داند وجود تمدن اسلامی در هر سرزمینی تضمین کننده باورهای دینی آن سرزمین است

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام محسن اراکی در جمع راهپیمایان روز قدس در کرج اظهار داشت: امروز دیگر هدف رژیم صهیونیستی تنها اشغال سرزمین قدس نیست بلکه این رژِیم نابودی هویت اسلامی را نشانه رفته و هدفش را گسترده است.

وی گفت: وجود تمدن اسلامی در هر سرزمین تضمین کننده حفظ باورها و ارزش های دینی در آن سرزمین است به همین دلیل رژیم اشغالگر قدس هویت اسلامی را تهدیدی برای بقای خود می داند.

حجت الاسلام اراکی با تاکید بر اهمیت و ضرورت حفظ تمدن اسلامی ادامه داد: اگر تمدن اسلامی در سرزمینی مورد تعرض و تغییر قرار گیرد، آثار مخرب و جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

وی راهپیمایی روز جهانی قدس را گامی در جهت حفظ هویت اسلامی دانست و گفت: حضور گسترده تمام امت مسلماندر سراسر دنیا تاییدی بر حقانیت فلسطین و حفظ تمدن اسلامی است.

استعمارگان با تفرقه می خواهند کشورهای بزرگ اسلامی را متلاشی کنند

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اظهار داشت: دشمنان اسلام با ایجاد تفرقه و جنگ درصدد متلاشی کردن کشورهای بزرگ اسلامی در منطقه و جهان هستند.

وی افزود: اقدامات تروریستی در سوریه و لبنان و دامن زدن به هرج و مرج در کشور مصر نمونه بارز اختلاف افکنی های دشمنان اسلام در سرزمین های اسلامی است.

اراکی اظهار داشت: امروز دشمنان اسلام از راههای مختلف درصدد تغییر اندیشه های دینی و اسلامی در کشورهای مسلمان هستند تا به اهداف شوم خود دست یابند.

“اسد” به علت حمایت از فلسطین مورد تهدید قرار گرفت

وی با اشاره به فلسفه وجودی رژیم صهیونیستی درخاورمیانه گفت: استعمارگران این رژیم جعلی را برای تسلط به منابع اقتصادی و تغییر تفکر سیاسی و فرهنگی منطقه ایجاد کردند.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب افزود: امروز هر کشوری که خارج از سیاست های آمریکا و رژیم صهیونیستی حرکت کند مورد تهدید قرار می گیرد که نمونه آن حکومت بشار اسد در سوریه است.

وی ادامه داد: اکنون مردم و حکومت سوریه به خاطر حمایت از محور مقاومت، مورد تهدید دشمنان اسلام قرار گرفته اند.

منبع:مهر

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۸
کد خبر : 45689
بازدیدها: 170

پاسخی بگذارید »