چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رژه حماسی نیروهای مسلح اشتهارد در دفاع مقدس

danesheroz1 مهر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
رژه حماسی نیروهای مسلح اشتهارد در دفاع مقدس

دانش روز: فرمانده لشکر عملیاتی ۱۰ حضرت سید الشهدا (ع) استان البرز در این آیین گفت: شهدا با ایثار، فداکار و مقاومت توانستند در مقابل ابر قدرت های شرق و غرب و حامیان صدام، آینده انقلاب اسلامی را بیمه کنند

 به گزارش دانش روز، سرهنگ پاسدار سید “یوسف مولایی” افزود: دفاع شهدا، جانبازان و رزمندگان در طول هشت سال جنگ تحمیلی از قداست بالایی برخودار است.

وی در ادامه انگیزه را نخستین عنصر حضور نیروهای بسیجی و مردمی در پشت جبهه های نبرد عنوان کرد و گفت: نوجوانان و جوانان ما با تکیه بر این مهم موفق شدند در مقابل تمام کشورهای غربی ایستادگی و از کشورمان دفاع کنند.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۰ حضرت سید الشهدا (ع) استان البرز اظهارداشت: امروز آرامش و امنیت کشورمان از فداکاری و جان فشانی غیور مردان این سرزمین نشات می گیرد.

سرهنگ پاسدار مولایی گفت: انتظار می رود نسل امروز نیز با بصیرت و درایت خود از خون نوجوانان و جوانانی که حماسه آفریدند پاسداری کنند.

در این مراسم نمایشی از برنامه های رزمی و حرکت های تاکتیکی نیروهای مسلح در میدان امام خمینی (ره) برگزار و سپس مزار شهدای شهر اشتهارد گلباران شد.

لازم به توضیخ می باشد  در پایان مراسم پیکر “معصومه ملاحسنی” مادر شهید “ابراهیم وحدت” میان انبوه جمعیت تشییع و در امامزادگان ام کبری و ام صغری (س) این شهر به خاک سپرده شد

جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۵
کد خبر : 64730
بازدیدها: 528

پاسخی بگذارید »