سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

روی موبایل خود هواشناسی فارسی نصب کنید +دانلود

danesheroz اسفند ۲۱, ۱۳۹۱ ۰
روی موبایل خود هواشناسی فارسی نصب کنید +دانلود

این نرم‌افزار پیش‌بینی آب و هوا و اطلاعات مفید و کاربردی مانند شدت وزش باد، میزان رطوبت هوا، فشار هوا و درجه حرارت را تا ۵ روز آینده در اختیارتان قرار می‌دهد

تاکنون برنامه‌های متعددی برای اطلاع از وضعیت هواشناسی معرفی شده اند اما در این مطلب قصد داریم نرم‌ افزار معروف ترجمه شده را برای سیستم‌عامل سیمبین به شما معرفی کنیم. این برنامه که در زمینه هواشناسی است، SPB Weather  نام دارد و باید گفت با این که به زبان فارسی ترجمه شده است اما در هیچ چیز از نسخه انگلیسی آن کم نمی‌آورد بلکه کار با آن بسیار راحت‌تر هم شده است.

این نرم‌افزار ویژگی‌های فراوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد و شاید بتوان گفت بهترین و کامل‌ترین برنامه پیش‌بینی آب و هوا برای گوشی‌های سیمبین می‌باشد. با استفاده از SPB Weather قادر خواهید بود از وضعیت آب و هوایی جهان و هر شهرستانی که بخواهید با خبر شوید.

این نرم‌افزار پیش‌بینی آب و هوا و اطلاعات مفید و کاربردی مانند شدت وزش باد، میزان رطوبت هوا، فشار هوا و درجه حرارت را تا ۵ روز آینده در اختیارتان قرار می‌دهد.

در این نرم‌افـزار شما می‌توانیـد بـه صـورت سه بعدی نقشه جهان را ملاحظه کنیـد و تنهـا با چرخش انگشتانتان روی نقشه، به هـر جایـی کـه دوست دارید سفـر کنید و از وضعیت جوی آن مکان با خبر شوید.

مهم‌ترین اطلاعاتی که برنامه به شما می‌دهد، شامل پیش‌بینی بارش و پیش‌بینی ابرها می‌شود. این اطلاعات به بهترین نحو برای شما نمایش داده شده است، درست همانند خبرهای هواشناسی در تلویزیون نقشه جهان به صورت متحرک در مقابل شما قرار می‌گیرد و می‌توانید حرکت ابرها و موج‌های بارشی را مشاهده کنید.

شما به راحتـی می‌توانـید شهـرستـان مـورد نظـرتان را از فهـرست شهرهای موجود پیـدا کنیـد و بـرای راحتـی کار عملیـات جست‌وجو به کمـک GPS نیـز امکان‌پذیر است. برای به‌روز رسانی نرم‌افزار تنظیمات مناسبی قرار داده شده که می‌توانید بازه‌های به‌روز رسانی و نوع آن را نیز مشخص کنید. همچنین تنظیمات مختلفی برای نوع نمایش اطلاعات، تغییر واحدهای اندازه‌گیری و فعال یا غیر فعال کردن نمایش‌های متحرک وجود دارد تا برنامه کاملا با شما سازگار شود.

یکی از امکانات خوب این نرم‌افزار قرار دادن یک میان‌بر در صفحه اصلی سیستم‌عامل است که دسترسی به اطلاعات را برای شما سریع‌تر می‌کند. نسخه‌ای که در این مطلب باشگاه شبانه حاضر به شما معرفی کردیم ویرایش SPB Weather 2.0.1 است و همان طور که گفتیم برای سیستم‌عامل سیمبین، ویرایش‌های v3 ،v5 و ۳^ مناسب است. برای دریافت این نرم‌افزار می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

* اگر در نصـب برنامه به مشکل برخوردیـد بایـد سیستم‌عامل گوشی موبایل‌تـان را هک کنید که آموزش این کار در اینترنت موجود است و نیاز به تخصص خاصی ندارد.

دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۷
کد خبر : 9506
بازدیدها: 297

پاسخی بگذارید »