پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بیانیه جبهه پیروان خطاب به دولت یازدهم:

رویه تعویض شتابانه مدیران به صلاح کشور نیست

danesheroz1 مهر ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
رویه تعویض شتابانه مدیران به صلاح کشور نیست

دانش روز: جبهه پیروان خط امام و رهبری در بیانیه ای ضمن تشریح رویکردش نسبت به دولت تدبیر و امید اعلام کرده است متاسفانه دولت های گذشته و در ادامه دولت جدید، رویه تعویض مدیران را با شتاب انجام داده اند که جبهه ادامه این روند را به صلاح کشور نمی داند و حرکت شتابان در این مسیر به نظام اداری خدشه وارد می کند

به گزارش دانش روز، جبهه پیروان خط امام و رهبری در پایان گردهمایی جمعی از تشکل های عضو خود در بیانیه ای مواضعش را نسبت به دولت تدبیر و امید اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است: جبهه پیروان به تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری حمایت از دولت محترم را وظیفه شرعی خود می‌داند و برای دولت و رئیس‌جمهور محترم آرزوی موفقیت در انجام وظایف قانونی را دارد و مشی خود را حمایت در کنار انتقاد سالم انتخاب کرده است.

جبهه پیروان در این بیانیه می‌افزاید: توجه به ظرفیت‌های علمی و اقتصادی کشور با رویکرد مقاومتی و حمایت همه‌ جانبه از نیروهای علمی و انسانی کشور اسلامی راهکار طی طریق در مسیر اقتدار و قرار گرفتن در قله پیشرفت و تعالی ایران اسلامی است.

این بیانیه ادامه می دهد: رهنمود نرمش قهرمانانه در سیاست خارجی فضای جدیدی را در تعاملات بین‌المللی می‌طلبد که خوش‌بینی افراطی و بدبینی متعصبانه هر دو آفت بزرگی در مسیر تدبیر هوشمندانه برای مدیریت کردن دشمن است.

جبهه پیروان در این بیانیه ضمن تاکید بر اینکه به متولیان این امر در سیاست خارجی اعتماد دارند، می‌افزاید: بی‌توجهی به فرهنگ اعم از فرهنگی عمومی و دینی در مقابل تهاجم همه‌‌جانبه غرب و اصحاب شیطان در زمان حاضر، ضرر و زیان‌‌های جبران‌ناپذیری را برای جامعه اسلامی ما و به خصوص نسل جوان به دنبال خواهد داشت. بنابراین توصیه همیشگی و دائمی خود را مبنی بر زیربنا بودن فرهنگ و ایمن‌سازی دین و آداب و رسوم صحیح ملت را به متولیان داریم.

این بیانیه ادامه می‌دهد: مطالبه ما به عنوان شهروندان میهن اسلامی از رئیس‌جمهور محترم تحقق همان شعارهایی است که در زمان انتخابات داده‌اند چرا که رویه اعتدال و میانه‌روی پسندیده و قابل دفاع است.

جبهه پیروان در بیانیه خود تصریح می‌کند: نباید از نظر دور داشت که به نام اعتدال به کارگیری نیروهای معتدل از یک جناح سیاسی خاص بسترسازی زیرکانه برای حاکمیت یک جناح است و جبهه به دقت آن را رصد می‌‌کند.

این بیانیه می‌افزاید: دولت محترم جدید تلاش‌هایی در جهت مهار تورم و رونق تولید انجام داده که از چشم دور نیست منتهی تداوم تصمیمات کارشناسانه اقتصادی و مهمتر از آن جسارت و شجاعت در تصمیمات اساسی که ساختار اقتصاد را اصلاح می‌کند، مورد مطالبه جدی ماست.

در بخش پایانی بیانیه جبهه پیروان خط امام و رهبری آمده است:‌متاسفانه دولت‌های گذشته و در ادامه دولت جدید، رویه تعویض مدیران را با شتاب انجام داده‌اند و جبهه پیروان ادامه این روند را به صلاح کشور نمی داند. اگر چه حق انتخاب در هر دولتی از اختیارات آن است اما برخی حرکات در این مسیر آسیب جدی به نظام وارد می‌کند

منبع:مهر

پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۷
کد خبر : 66103
بازدیدها: 207

پاسخی بگذارید »