سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رویانیان: یک ریال هم به طلبکارانی که مصاحبه کرده اند پول نمی دهم

danesheroz2 تیر ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
رویانیان: یک ریال هم به طلبکارانی که مصاحبه کرده اند پول نمی دهم

دانش روز:مدیر عامل پرسپولیس گفت: فتح اله زاده در استقلال ماندنی است اما به ماندن خودم در پرسپولیس اعتمادی نیست

به گزارش دانش روز، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در یک برنامه زنده تلویزیونی گفت:روبین کازان یکی از باشگاه های تراز اول روسی بود که از ما دعوت کرد تا قرارداد همه جانبه ای با آنها داشته باشیم. دو بازیکن ما نیز در این تیم حضور داشتند و این اولین بار بود که یک تیم روسی از یک تیم آسیایی دعوت به همکاری می کرد.
وی افزود:تا به روسیه رسیدیم خبرهایی روی سایتها آمد.البته دو روز قبل از سفر وزیر با من صحبت کرد که به احتمال فراوان کامبوزیا مدیر عامل می شود و من در هیات مدیره می مانم.من هم مشکلی با این قضیه نداشتم چراکه نباید برای این مسوولیت جنگید.

وی افزود: اما متاسفانه آقای کامبوزیا هنوز به تیم نیامده بر علیه ما مصاحبه کرد و نقشه هایی طرح ریزی شد.رفتن من از تیم هیچ مسئله و مشکلی نیست بلکه این نوع رفتارها آزار دهنده است.
رویانیان بیان کرد: من زودتر از فتح اله زاده تیم را بستم، در واقع ما تا ۷ خرداد تیم را بستیم و ۸ دفاع ملی،۱۰ هافبک و ۳ گلر جذب کردیم و این کار بزرگی بود.
وی ادامه داد:یک بار که تیم پرسپولیس به آرامش رسیده بود با چالش مدیریتی این آرامش را برهم زدند.دلم برای هواداران و تیم می سوزد.مردم قلبشان برای پرسپولیس و استقلال می سوزد.
وی بیان کرد: ما در جدول افت داشتیم ولی با این وجود مردم علاقه دارند تا در خدمت این تیم باشیم و ورود این حاشیه ها به تیم تدبیر خوبی نبود.شخص ملاک نیست و خدمت مهم است.

وی در خصوص صحبتهای کامبوزیا مبنی بر نشناختن دایی گفت:دایی اسطوره فوتبال  و آقای گل جهان است و تمام دنیاو حتی کودکان هم وی را می شناسند.

فتح اله زاده می ماند ،اما به ماندن من در پرسپولیس اطمینانی نیست

وی بیان کرد: هیچ باشگاهی در ایران درآمدزایی ندارد. چه خصوصی باشدچه دولتی و چه صنعتی.

رویانیان ادامه داد:مسولان ورزش باید مشکلات ما را بشنوند و کمک کنند. از رییس جمهور منتخب و احمدی نژاد نیز درخواست کمک دارم.آقای احمدی نژاد خیلی دلش می خواهد به ورزش کمک کند اما متاسفانه سیستم به صورتی است که نمی توان کاری کرد.
وی تاکید کرد: اگر دولت الان ۵۰ میلیارد تومان برای سرخابی ها در بانک ملی بگذارد و سه سال آن را بلوکه کند ۱۵۰ میلیارد توسط بانک به ما داده می شود که ۷۵ میلیارد به ما و ۷۵ میلیارد سهم استقلالی ها باشد و آن وقت ما می توانیم فقط ۴۵ میلیارد سود خالص به دست بیاوریم.این ها فقط بخشی از پیشنهاداتی است که ما داریم اما متاسفانه توجهی به آن نمی شود.
وی افزود: در ابعاد دیگر نیز مشکلات زیادی داریم.نه تنها بلیز فروشی نمی کنیم بلکه برای برگزاری مسابقات از ما پول هم می گیرند.این در حالی است که حق پخش می تواند یکی از راه های درآمدزایی باشگاه ها باشد.
وی تاکید کرد: به کسانی که مصاحبه کرده اند و از بدهی ما به خود گفته اند یک ریال هم نمی دهم منتظر بمانند تا از مدیر بعدی پول بگیرند.
دست ما را از پشت بسته اند و دیگران راحت پول خرج می کنند
رویانیان در خصوص باشگاه ها صنعتی عنوان کرد:ما نگران پول خرج کردن صنعتی ها نیستیم فقط در خصوص نا عادلانه بودن برخی موارد صحبت کردیم.دست ما را از پشت می بندند اما برخی از آقایان به راحتی پول خرج می کنند.ما را به محاکمه می کشند اما کسی به صنعتی ها کاری ندارد.

وی در پایان خاطر نشان کرد:صد درصد به آینده پرسپولیس اطمینان دارم .به ماندن فتح اله زاده در استقلال اطمینان دارم اما چندان به ماندن خودم در پرسپولیس مطمئن نیستم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۴
کد خبر : 34729
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »