جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رویارویی استقلال و پرسپولیس در جام ستارگان

danesheroz1 مرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
رویارویی استقلال و پرسپولیس در جام ستارگان

دانش روز: چهارمین دوره مسابقات فوتبال جام ستاره ها در حالی پس از دو روز تعطیلی پنجشنبه شب از سر گرفته می شود که رویارویی استقلال و پرسپولیس بازی مهم این شب است

به گزارش دانش روز،  تیم فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس که در گروه یک جام ستاره ها دو بازی نخست خود را با پیروزی پشت سر گذاشته، برای تثبیت صدرنشینی تنها به یک تساوی نیاز دارد و این در حالی است که استقلال به نتیجه ای جز برد فکر نمی کند.

پرسپولیس در سه دوره گذشته جام ستاره ها هیچگاه موفق به صعود به مرحله نیمه نهایی نشده و این در حالی است که آبی‌ها دوبار تجربه حضور در این مرحله را دارند. با این وجود قرمزها در بازیهای این دوره با یک تیم کامل و اماده راهی مسابقات شده اند و به همین دلیل یکی از مدعیان جدی قهرمانی به حساب می آیند.

رضا جباری، سهراب انتظاری، مهدی تارتار، حسن خان محمدی، حسین عبدی و رضا ناصری از جمله بازیکنان تیم پرسپولیس هستند که با مربیگری محمود خوراکچی در بازیها شرکت کرده اند. در طرف مقابل در ترکیب ثابت استقلال معمولا محمدرضا مهدوی، رضا حسن زاده، علی موسوی، بهروز پروشخواه و هاشم حیدری به میدان می روند.

مسابقه استقلال و پرسپولیس ساعت ٢٣ پنجشنبه شب در زمین چمن مجموعه فرهنگی ورزشی سبز ولنجک برگزار خواهد شد. این در حالی است که عادل فردوسی پور و هم تیمی‌هایش در پاراگ از ساعت ٢٢ با تیم پدر خوب روبرو خواهند شد. گفتنی است قضاوت بازی فردا شب استقلال و پرسپولیس بر عهده سعید مظفری زاده خواهد بود.

منبع:مهر

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۲
کد خبر : 42066
بازدیدها: 269

پاسخی بگذارید »