دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رونمایی از فاجعه ملی در یک مسابقه تلویزیونی!

danesh تیر ۲۳, ۱۳۹۴ ۱
رونمایی از فاجعه ملی در یک مسابقه تلویزیونی!

دانش روز: مسابقه تلویزیونی «ثانیه ها» که از شبکه دوم سیما پخش می شود، سطح پایین اطلاعات عمومی و سرانه مطالعه در کشور را به نمایش گذاشت

به گزارش دانش روز، هر یک از شرکت کنندگان در این مسابقه، نماینده هزاران نفر از افراد جامعه هستند که اطلاعات عمومی آنها در حد یک دانش آموز سال دوم ابتدایی است. حال باید پرسید که آیا سرانه تماشای سریال های ماهواره بیشتر است یا مطالعه عمومی؟!

برای مشاهده کلیپ این فاجعه روی تصویر زیر کلیک کنید:

سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵
کد خبر : 155819
بازدیدها: 931

یک دیدگاه »

 1. گذر کرده بهمن ۱۶, ۱۳۹۴ در ۷:۳۷ ق٫ظ - Reply

  چون تصاویر این دوستان دیده شده ، اخلاقی نبود که این ویدئو شیر بشه و درست که از نظر اطلاعاتی در سطح مطلوبی در زمینه ی ذکر شده نبودن اما این دلیلی به این مورد نیست که دستی به تمسخر به سمتشون دراز بشه و یادی از این حقارت توی صفحه ای یاد آوردی بشه .
  مثال میزنم .
  از اینکه جامعه ی من به کل غرق در جهالت هست . غرق در عدم مطالعه و دانش .
  خیلی تصادفی از یک لینک مثال برای یک فرم وارد این سایت شدم .
  دو مقاله در زمینه ی روانشناسی نوشتم و بعد از اون دو دعوت نامه از کشور های اروپایی . با دوستان زیادی از هر شهر ایران رابطه داشتم سر همین موضوع و بررسی تحقیقاتی . افراد مختلف از قشر های مختلف .
  شهرهای خراسان رضوی . تهران . کرج ( که رگ دوم من هست ) . قزوین . شهر های ترک نشین اصفهان و شیراز و بوشهر و … اکثریت شهر های ایران .
  دریغ از انسان یافته ای برای گفتگو از دست آورده های علمی . کشورم برای تبدیل به یک بن بست شد و بهترین راه برای تخلیه ی فکری خودم و نشر مطالب خودم رو توی رفتن می بینم و به زودی هم …. .
  جایی که مردم سرانه ی مطالعاتی بیشتر و ذهن درگیری روی مطلاعات انجام شدشون داشته باشن .
  اگر فردی جای من باشه ، به نظرم ، انگشت حقارت به سمت این چند عزیز دراز نمیکنه و به این شیوه جلوی عموم تحقیری صورت نمیده ، بلکه انگشت حقارت به سمت جامعه ی خودش دراز میکنه که دریغ از فکری آزاد و تحریک شده . که همه چیز اینجا احساسات خارج از کنترل هست .
  خواهشا این ویدئو رو حذف کنید . شایسته نیست تصاویر این افراد به این شیوه نشر داده بشه . مسلما با فهمیدن این موضوع دچار ناراحتی میشن .
  در غیر این صورت ، تصویر هفتاد میلیون دیگر رو هم نشر کنید .

پاسخی بگذارید »