سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

روشی آسان برای کوچک کردن بینی!!

danesheroz1 دی ۴, ۱۳۹۲ ۰
روشی آسان برای کوچک کردن بینی!!

دانش روز: امروزه آمار عمل کردن چشم ها برای رهایی از عینک به قدری افزایش یافته است که در یک دقیقه ۲ نفر چشم هایشان را زیر تیغ عمل جراحی می برند

 

به گزارش دانش روز، امروزه آمار عمل کردن چشم ها برای رهایی از عینک به قدری افزایش یافته است که در  یک دقیقه ۲ نفر چشم هایشان را زیر تیغ عمل جراحی می برند.

کوچک کردن بینی یکی از بزرگترین دغدغه هایی است که امروزه اکثریت مردم با آن مواجه هستند اما با روش هایی ساده می توانید بینی خود را تا حدود زیادی به فرم دلخواهتان درآورید.

بررسی ها نشان می دهند استفاده ی مداوم از عینک باعث فرم گرفتن بینی می شود و بینی را به حالت غضروفی در می آورد.هر چه لبه ی کناری عینک پهن تر باشد بینی بیشتر تحت تاثیر قرار می گیرد.
دانشمندان با بررسی ۵۰ هزار داوطلب دریافتند کسانی که بیش از ۱۰ ساعت در روز از عینک به چشم دارند دارای بینی های کوچکتری هستند. همچنین تهیه عسل و روغن زیتون و ماساژ آن بر روی بینی کمک می کند تا چربی های ریز پوست بینی از بین برود و بینی تان کمی کوچکتر شود.
عینک آفتابی را در این روزهای گرم تابستان فراموش نکنید و همچنین می توانید از عینک آفتابی برای کوچکتر کردن بینی های خود استفاده کنید البته سایز عینک هم در این مسئله بسیار اهمیت دارد.

منبع: دانا

 

چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۶
کد خبر : 82576
بازدیدها: 339

پاسخی بگذارید »