پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

روشی برای تبدیل تبلت به لپ تاپ!!

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
روشی برای تبدیل تبلت به لپ تاپ!!

دانش روز: خبر از ساخت وسیله ی آن چنانی جدید نیست! این روز ها بازار لوازم جانبی همراه، داغ تر از خود وسایل همراه( موبایل، تبلت و لپ تاپ) است.تا آنجا که با گشتی در بازار با تعجب به این کیف های ارزان قیمت اما کاربردی خیره شدم

به گزارش دانش روز، ؛ داستان از آنجا آغاز شد که بالاخره بعد از کلی فکر و این که چه بخرم بهتر است، تصمیم خود را برای خرید تبلت قطعی کردم.

تا نهایت با مشورت دوستان کارشناس خود در تحریریه دریچه فناوری، تبلت هفت اینچ شرکت بووووق را خریداری کردم.
با اطمینان از این که یک وسیله ی کاملا کاربردی خریده ام و قرار است تا در کار ها بیشتر به کارم بیاید، تازه تبلت من یک ویژگی متمایز کننده هم داشت آن هم اینکه سیم  کارت می خورد. اما سوال این جاست کدام آدم عاقلی یک کاغذ تقریباA4 را دم صورت می گیرد و با آن شروع می کند به صحبت کردن(!؟)

بگذریم..چند روزی که گذشت، یاد اولین روز هایی افتادم که تازه دستگاه تردمیل خریده بودم و بعد از یک مدت تبدیل به چوب لباسی برای حوله ها و لباس هایمان شد و رفت پی کارش؛ دقیقا همین طور است.
تبلت به هیچ دردم که نخورد هیچ، آرامش زمان پیاده روی در خیابان را هم از من گرفت( به علت همراه داشتن دلیلی محکم برای برادران سارق)
نا امید از اینکه رسما پولم را دور ریخته ام و اگر هم بخواهم از شرش خلاص شوم بایدطبق استاندارد من دراوردی فروشندگان محترم بازار های موبایل از ۳۰ در صد آن بگذرم؛ تازه اگر بی خط خش باشد.

من هنوز در کف چین هستم با این همه خلاقیت ش!

علت را توضیح نمی دهم؛ برایتان عکس های این کیف جالب را گرفتم، کیفی که من را با تبلتم آشتی داد و همین الان هم این خبر را با لپ تاپ جدیدم( منظورم تبلت هفت اینچ بوووووق) برایتان دارم تایپ می کنم:

با این کیف می تونید تبلتتون رو به لپ تاپ تبدیل کنید.
قیمت اش هم بین ۳۰ تا ۵۰ هزار تومانه، مدل های ایرانی هم البته در بازار هست که دریچه به شما توصیه میکنه. چون به هر حال چینه و هزار و یک….

گزارش از : آرمین قاسم زاده    منبع:باشگاه خبرنگاران

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۲
کد خبر : 45796
بازدیدها: 621

پاسخی بگذارید »