شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

روز نهم دی

danesheroz دی ۱۲, ۱۳۹۱ ۰

«۹دی برخاسته از بصیرت است از دشمن شناسی است از وقت شناسی است از حضور در عرصه مجاهدانه است.» مقام معظم رهبری روز نهم دی روز حضور غرورآفرین تاریخی و توأم با بصیرت ملت و میثاق ناگسستنی با ولایت و امام است. بدعت خطرناک دشمنان نظام اسلامی ایران اقدامات تحریک آمیز حضور پرتشنج و درگیریهای [&hellip

«۹دی برخاسته از بصیرت است از دشمن شناسی است از وقت شناسی است از حضور در عرصه مجاهدانه است.»

مقام معظم رهبری

روز نهم دی روز حضور غرورآفرین تاریخی و توأم با بصیرت ملت و میثاق ناگسستنی با ولایت و امام است. بدعت خطرناک دشمنان نظام اسلامی ایران اقدامات تحریک آمیز حضور پرتشنج و درگیریهای خیابانی را دربرداشت.

مدتی فضای دلنشین ایران ناامن شد و فضای عمومی اجتماع را شوک زده کرد. زندگی مردم، کسبه، تجار و کارمندان با مشکل مواجه شد. آشوب ها فضای ناامنی را برای مردم به وجود آوردند.

جای خالی شهدا را بیشتر حس کردیم، قدرشان را بیشتر دانستیم و متوجه این مهم شدیم که اگر جانفشانی آنها نبود ممکن بود همیشه این فضا بر ایران حاکم باشد.

جناح ها، گروه ها و سیاسیون چهره واقعی خود را در این میدان امتحان نشان دادند و به میدان دفاع از قانون شکنان پیوستند و به خیال باطل خود خواستند با موج سواری و استفاده از فرصت به اهداف خود برسند.

هر روز که چهرۀ واقعی اینها هویدا می شد، مردم حزب الله ایران بیشتر به مظلومیت آقا پی می بردند.

خانوادۀ شهدا نگران از این که مبادا خون فرزندانشان پایمال شود. رزمندگان، جانبازان و مردم غیور و حزب الله ایران نگران که مبادا همه کوشش ها و مجاهدت های آنها نقش برآب شود. خانواده ها نگران که مبادا فضای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ایران به دست نااهلان بیفتد، لذا با تمام قوا وارد عمل شدند.

دشمنان خارجی مثل رئیس جمهور فرانسه، آمریکا، نخست وزیر صهیونیست اسرائیل و… خوشحال و سرخوش به وجود ایادی خود افتخار می کردند و نتوانستند این خوشحالی را کتمان کنند. تمام رسانه های جبهۀ کفر به تهییج و ترغیب آشوبگران پرداختند.

عدم اعلام موضع چهره های ذی نفوذ سیاسی و عدم واکنش منفی به صدای مخالفان به دشمنان جرأت بیشتر داد.

یادمان نرفته که نسخه های پیچیده شدۀ آن ها، شعارهایشان از زبان آشوبگران مطرح می شد. و به صراحت بیان می داشتند که از پشت پرده کارهای زیادی انجام شده و برای حمایت از آشوبگران ادامه خواهیم داد و بی پروا اعلام داشتند: «زمان مناسب برای هجوم سیاسی به ایران رسیده است، ایران باید تحت فشار قرار گیرد چون دیگر از حمایت مردم خود برخوردار نیست.»

غیرت مندان، مدافعان به حق اسلام و انقلاب و مردم فهیم و خداجوی ایران احساس خطر کردند، تنشان لرزید، از خوشحالی دشمن و رجز خواندنش هراسان شدند، سرازپا شناختند و به نامردان نمک نشناس داخلی ثابت کردند سرسپردگی و شیدایی فرهنگی سیاسی در مقابل فرهنگ دشمن و سردادن شعارهای صوری قانونگرایی، هنر نیست.

 برای این که انقلاب به دست نااهلان نیفتد کتک خوردند، باز هم جان دادند و ضرر دیدند اما ماندند و استواری و پایمردی خود را نشان دادند.

آمدند بگویند ای کسانی که ادعا می کنید ایران و ملت ایران را دوست دارید، همان دشمنی که دوست دارد ایران و ملت ایران را دربند بکشد، همانی که قبلاً هم نشان داده در هیچ زمانی دوست ما نبوده، خوشحال استو زمانی که امید دارد به پیروزی برسد و سرخوش است، تو باید ناراحت باشی، مگر می شود در به بند کشیدن ایران و ایرانیان با دشمن همراه شد و داعیۀ دفاع از آنها را داشت. خود مردم ایران هم فهمیدند که شعارها و راه اندازی این امواج دروغین بود.

روز عاشورای سال ۱۳۸۸مهر هم قسمی با یزیدیان زمانه  بر پای حرکتهای آشوبگرانۀ شما نقش بست.

هم قسم شما (بنی صدر) پیامی برایتان داشت و گفت: «باید مراقب باشید که این جنبش هدف های خود را پی بگیرد»

ریگی، یکی دیگر از دوستانتان هم، چنین گفت: «آمادگی خود را برای بمب گذاری و تخریب اعلام می کنیم»

رئیس جمهور فرانسه به وجودتان افتخار کرد!

اوباما و هیلاری کلینتون به سرتان قسم می خورد!

به روی خودمان نیاوردیم که چرا چهره های مطرح اعلام برائت نکردند و این حرکت ها را آتشفشان خواندند و به خاطر مصلحت نظام گذشتیم.

چه روزهایی بود!

اما دیدیم لبیک یاحسین جمعیت خروشان و متلاطم را،  با این فریاد: «این فتنه گران حرمت ارباب شکستند، علمدار کجایی؟ علمدار کجایی؟»

همه کسانی که به هر چهار نامزد رأی داده بودند سینه سپر کردند و با هر نوع سلیقۀ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برای دفاع از ارزش های ایمانی خود وارد میدان شدند.

تنوع اجتماعی در اقیانوس جمعیت موج می زد و رسماً پایان حیات سیاسی اجتماعی فتنه گران را اعلام کردند.

آفرین بر رهبر و ملت ایران که بازهم برگی زرین و پرافتخار بر دفتر الهی این مرزوبوم و جهان اسلام افزودند.

سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۱ - ۰۵:۱۴
کد خبر : 2373
بازدیدها: 300

پاسخی بگذارید »