جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

روز قدس نماد ظلم ستیزی آزادی و وحدت مسلمانان

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
روز قدس نماد ظلم ستیزی آزادی و وحدت مسلمانان

دانش روز: معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج گفت: روز قدس نماد ظلم ستیزی، آزادی و وحدت است و مردم بار دیگر با حضور در راهپیمایی پرشور قدس مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زدند

به گزارش دانش روز، مصطفی رضاحسینی اظهار داشت: در این روز همه مسلمانان و آزادگان جهان به فریاد همیشه خروشان امام خمینی (ره) لبیک می‌گویند.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج با تاکید بر تاسی به آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، روز قدس را یادگار امام(ره) عنوان کرد و اظهارداشت: روز قدس نماد ظلم ستیزی، آزادی، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی است تا با خروش یکپارچه علیه ظلم و بیداد، پرچم عدالت طلبی را در جهان برافراشته و ظرفیت و توان خویش را به رخ زیاده خواهان عالم بکشند.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه روز قدس در میان مسلمانان افزود: ملت های مسلمان جهان با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی روز قدس ابهت پوشالی رژیم صهیونیستی را در هم می شکنند و مردم سرافراز استان البرز نیز همچون همیشه در این صحنه نیز حضوری پویا خواهند داشت.

روز قدس روز آزادیخواهی ملت های مسلمان است

رضا حسینی اظهارداشت:  روز قدس، روز تعیین سرنوشت و برائت مسلمانان از استکبار جهانی و فریاد آزادیخواهی ملت‌های مسلمان است.

وی بیان کرد: روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز فریاد مسلمانان علیه رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی و روز مقابله مستضعفان با مستکبران است.

وی عنوان کرد: آرمان آزادی قدس شریف و حمایت همه‌جانبه از مقاومت اسلامی فلسطین تا محو کامل رژیم غاصب صهیونسیتی ادامه داشته و ملت ایران همواره پشتیبان و حامی مردم مظلوم فلسطین خواهد بود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج نیز در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار مهر یادآور شد:  نمایش اقتدار مسلمانان در روز قدس، ملت فلسطین را در مسیر تحقق حقوق بر حق خود یاری می‌کند.

حضور مردم پاسخ کوبنده ای به تحرکات قدرتهای بزرگ است

داود وحیدی روز قدس را عصاره فریادهای مظلومیت فلسطین بر تار و پود رژیم اشغالی دانست و بیان کرد: برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس از سوی ملت‌های مسلمان به دشمنان نشان خواهد داد که مردم پایبند به آرمان‌ها و اهداف امام خمینی(ره) هستند.

وی گفت: اتحاد و همبستگی مسلمانان سراسر جهان در روز قدس عامل وحشت صهیونیست و ایادی آن می‌شود.

وحیدی تصریح کرد: تجمع مسلمانان در این روز با شعار همبستگی با ملت فلسطین و مبارزه با رژیم اشغالگر صهیونیستی، پاسخ کوبنده‌ای به تحرکات و توطئه‌های قدرت‌های بزرگ در منطقه خاورمیانه است.

منبع:مهر

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۹
کد خبر : 45547
بازدیدها: 301

پاسخی بگذارید »