چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تاکید شهرداری و شورای کرج بر حضور مردم:

روز “قدس” روز وحدت جهان اسلام

danesheroz1 مرداد ۹, ۱۳۹۲ ۰
روز “قدس” روز وحدت جهان اسلام

دانش روز: همزمان با روز جهانی قدس مراسم باشکوه گرامیداشت این روز در کلانشهر کرج با حضور مردم و مسئولان برگزار می شود.

به گزارش دانش روز، شهردار و اعضای شورای شهر کرج بر ضرورت حضور پرشور و حماسی در این روز تاکید کردند.

رئیس شورای شهر کرج در این زمینه گفت: روز قدس، روز همبستگی جهان اسلام و تمام آزادیخواهان عالم با مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین، روز طنین ندای عدالت طلبی، حقیقت جویی و وحدت جهان اسلام در سراسر گیتی است.

محمود دادگو افزود: در این روز قدرت نمایی اسلام در مقابل استکبار جهانی و اعلام انزجار از رژیم تروریست و اشغالگر صهیونیستی و حامیان جنایتکار آن به جهانیان اعلامی شود و با این رویکرد ضروری است تا تک تک ما حضوری یکپارچه و حماسی در این راستا داشته باشیم.

این مسئول بیان کرد: مردم همیشه سرافراز کرج در این روز بار دیگر فریاد حمایت از فلسطین مظلوم را به گوش جهانیان می رسانند.

جهانیان مظلومیت فلسطین را به نظاره نشسته اند

شهردار کرج نیز در گفتگو با خبرنگار ما روز قدس را روز وحدت مسلمانان و فریاد عدالت خواهی فلسطینیان دانست و افزود: امروز همه قدرتها و ابرقدرتها دست به دست یکدیگر داده اند که نگذارند فلسطینی‌های مسلمان به هدفشان برسند.

سید علی آقازاده با بیان اینکه دنیا مظلومیت فلسطین را به نظاره نشسته است، عنوان کرد: آنها به خوبی می دانند وارثان فلسطین مسلمانانی هستند که از وطنشان به اجبار رانده شده اند.

این مسئول با تاکید بر لزوم مشارکت پررنگ در این روز بیان کرد: حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز قدس سال ها است که وعده گاه وحدت مسلمانان جهان برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین است و در این برهه نیز بار دیگر با درایت و هوشمندی مردم شاهد حضوری پررنگ در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان خواهیم بود.

آزادگان جهان به فریاد همیشه خروشان امام(ره) لبیک می‌گویند

رئیس کمیسیون شورای اسلامی شهر کرج نیز در این زمینه با تاکید بر تاسی به آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، روز قدس را یادگار امام(ره) عنوان کرد و اظهارداشت: روز قدس نماد ظلم ستیزی، آزادی، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی است تا با خروش یکپارچه علیه ظلم و بیداد، پرچم عدالت طلبی را در جهان برافراشته و ظرفیت و توان خویش را به رخ زیاده خواهان عالم بکشند.

داوود وحیدی عنوان کرد:  در این روز همه مسلمانان و آزادگان جهان به فریاد همیشه خروشان امام خمینی (ره) لبیک می‌گویند.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه روز قدس در میان مسلمانان افزود: ملت های مسلمان جهان با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی روز قدس ابهت پوشالی رژیم صهیونیستی را در هم می شکنند و مردم سرافراز استان البرز نیز همچون همیشه در این صحنه نیز حضوری پویا خواهند داشت.

روز قدس روز آزادیخواهی ملت های مسلمان است

عضو شورای شهر کرج با گرامیداشت روز جهانی قدس اظهارداشت:  روز قدس، روز تعیین سرنوشت و برائت مسلمانان از استکبار جهانی و فریاد آزادیخواهی ملت‌های مسلمان است.

حمیدرضا ابوالحسنی بیان کرد: روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز فریاد مسلمانان علیه رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی و روز مقابله مستضعفان با مستکبران است.

وی عنوان کرد: آرمان آزادی قدس شریف و حمایت همه‌جانبه از مقاومت اسلامی فلسطین تا محو کامل رژیم غاصب صهیونسیتی ادامه داشته و ملت ایران همواره پشتیبان و حامی مردم مظلوم فلسطین خواهد بود.

این عضو شورای شهر کرج یادآور شد:  نمایش اقتدار مسلمانان در روز قدس، ملت فلسطین را در مسیر تحقق حقوق بر حق خود یاری می‌کند.

حضور مردم پاسخ کوبنده ای به تحرکات قدرتهای بزرگ است

رضا شریفی عضور شورای شهر کرج نیز روز قدس را عصاره فریادهای مظلومیت فلسطین بر تار و پود رژیم اشغالی دانست و بیان کرد: برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس از سوی ملت‌های مسلمان به دشمنان نشان خواهد داد که مردم پایبند به آرمان‌ها و اهداف امام خمینی(ره) هستند.

وی گفت: اتحاد و همبستگی مسلمانان سراسر جهان در روز قدس عامل وحشت صهیونیست و ایادی آن می‌شود.

وی تصریح کرد: تجمع مسلمانان در این روز با شعار همبستگی با ملت فلسطین و مبارزه با رژیم اشغالگر صهیونیستی، پاسخ کوبنده‌ای به تحرکات و توطئه‌های قدرت‌های بزرگ در منطقه خاورمیانه است.

 

 

منبع: کامنا

چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۶
کد خبر : 44949
بازدیدها: 266

پاسخی بگذارید »