پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرماندار کرج در حاشیه راهپیمایی روز قدس:

روز قدس روز نفی توطئه های دشمن

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
روز قدس روز نفی توطئه های دشمن

دانش روز: فرماندار شهرستان کرج گفت: روز قدس روز نفی توطئه های دشمن است و مسلمانان با قدرت در این روز فریاد مرگ بر اسرائیل سر می دهند

به گزارش دانش روز، مهدی ایران نژاد در حاشیه راهپیمایی مردم کرج به مناسبت روز جهانی قدس اظهار داشت: حضور پر شور مردم در این گرما و مقطع حساس زمانی در راستای منویات امام راحل و مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: حضور با شکوه و شعور مردم در این روز مهم نشان از ولایت مداری مردم ایران به خصوص مردم شهرستان کرج دارد.

فرماندار شهرستان کرج تاکید کرد: مسلمانان جهان امروز زیر چتر اتحاد و وحدت یک صدا در حمایت از مردم فلسطیم فریاد مرک بر اسرائیل سر می دهند.

روز قدس روز نفی توطئه های دشمن در تفرقه بین امت اسلامی است

ایران نژاد با بیان اینکه حضور پر شور مردم و فریاد یک صدا در محکومیت رژیم صهیونیست و حمایت از مردم فلسطین نوعی دیگر از حماسه را در کشور رقم زده است، گفت: مسلمانان جهان و تمامی مردم آزادیخواه تا تحقق پیروزی قدس و آزادی مردم فلسطین از مظلومان فلسطین حمایت خواهند کرد.

فرماندار کرج افزود: روز قدس روز مطالبه حقوق پایمال شده و غصب شده میلیون ها انسانی است که ده ها سال سنگینی ستم چکمه پوشان رژیم جعلی و نامشروع اسرائیل را در سایه حمایت های های گسترده استکبار جهانی و سکوت قابل تامل مجامع به ظاهر طرفدار حقوق بشر تحمل کرده و با چنگ و دندان از سرزمین پدری خود دفاع می کنند.

وی با بیان اینکه روز قدس روز نفی توطئه های دشمن در تفرقه بین امت اسلامی است، اظهار داشت: روز قدس روز وحدت مسلمانان با تمام گرایش ها و سلایق در راه اعتلای کلمه ی توحید در پرتو توحید کلمه است

منبع:مهر

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۵
کد خبر : 45519
بازدیدها: 222

پاسخی بگذارید »