دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

روز قدس روز حمایت از دین اسلام در برابر استکبار

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
روز قدس روز حمایت از دین اسلام در برابر استکبار

دانش روز: مسئولان شهرستانهای ساوجبلاغ و نظرآباد، روز قدس را روز حمایت از اسلام در برابر استکبار جهانی و نشان دادن وحدت مسلمانان در پشتیبانی از مردم فلسطین و ابراز تنفر از رژیم اشغالگر قدس و آمریکا دانستند.

به گزارش دانش روز، امام جمعه ساوجبلاغ گفت: روز قدس یک اقدام حمایتی اسلامی تاریخی و سیاسی ماندگار توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی است که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مسلمانان جهان برای پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین راهپیمایی می کنند.
حجت الاسلام محمد تقی ناطقی افزود: در این روز که مسلمانان به میدان دفاع از مسلمانان فلسطین می آیند با مشت هایشان همانند کودکان فلسطین که سنگ به دست می گیرند تا اشغالگران را از سرزمینشان بیرون کنند، فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر می دهند.
وی بیان کرد: روز قدس روز حمایت از جریان بیداری اسلامی است، چرا که استکبار در کشورهای اسلامی به دنبال سرکوب این موج اسلامی است پس باید به عشق امام و شهدا که جرقه ساز این موج در جهان بوده اند در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در این راهپیمایی شرکت کنیم.
وی خاطر نشان کرد: روز قدس روز مقاومت از اقدامات ضد بشری رژیم نا مشروع اسرائیل در برابر مردم فلسطین که تنها سلاحشان سنگ در برابر نیروهای اشغالگر قدس است.
علی حدادی فرماندار شهرستان ساوجبلاغ نیز گفت: مردم ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی روز قدس به مردم مظلوم فلسطین اعلام می کنند که پشتیبان آنها هستند و رژیم اشغالگر قدس باید این سرزمین را به صاحبان آن بازگرداند.
وی افزود: مسلمانان روزه دار جهان در این روز به فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنند تا به نیروهای اشغالگر قدس که مورد حمایت همه جانبه استکبار هستند اعلام کنند که دیگرسلطه گران نمی توانند به اقدمات ضد بشری خود ادامه دهند چون آمریکا و رژیم صهیونیستی خود جنایتکارند و به حقوق مردم در جهان احترام نمی گذارند.
نماینده مردم شهرستانهای ساوجبلاغ ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: روز قدس روز تجلی حضور مسلمانان جهان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و عقب راندن آمریکا و رژیم صهیونیستی در رسیدن به اهداف شوم خود در این سرزمین است.
حجت اسلام مفید کیایی نژاد بیان کرد: آمریکا به منظور حمایت از اهداف پلید رژیم نامشروع اسرائیل در سرزمین فلسطین تلاش دارد تا از طریق ضربه وارد ساختن به مسلمانان، این رژیم اشغالگر را در منطقه مسلط کند.
وی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی با به شهادت رساندن زنان و کودکان بی دفاع مبارزان فلسطینی این سرزمین و با ساختن شهرک ها و از بین بردن زمین های کشاورزی و بیرون کردن مردم از خانه هایشان می خواهد به مسلمانان جهان بگوید که توانایی تسلط و حکومت بر کشورهای مسلمان را دارند، اما فلسطینیان نه تنها تاکنون تسلیم نشدند بلکه هرگز تسلیم نخواهند شد.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجامع حقوق بشری که دم از دفاع از حقوق ملت ها می زنند چرا ، از کشتارمردم فلسطین توسط رژیم نا مشروع اسرائیل جلوگیری نمی کنند و فقط حرف می زنند.
علی اکبر وثوقی امام جمعه نظرآباد نیز گفت: روز قدس یک خلاقیت اسلامی انقلابی توسط رهبر بزرگوار و بنیانگذار انقلاب اسلامی است که نه تنها در این روز مسلمانان حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام کنند بلکه به متجاورزان به این سرزمین و حامیان این رژیم نامشروع و ادعا کنندگان دفاع از حقوق بشر در مجامع بین المللی می گویند که رژیم صهیونیستی باید این سرزمین را ترک کند.
وی افزود: مردم ایران در این روز در آخرین جمعه ماه مهمانی خدا در راهپیمایی، روز قدس شرکت می کنند تا بار دیگر حمایت خود را از مردم فلسطین همگام با سایر مسلمانان به ابرقدرتهای پوشالی که با شنیدن مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل چارچوب حکومتشان به لرزه در می آید اعلام کنند.
سید ابراهیم کسائیان فرماندار نظرآباد نیز گفت: سران آمریکا و رژیم نا مشروع اسرائیل هرساله روز قدس شاهد حضور مسلمانان جهان درحمایت از مردم فلسطین هستند اما درس عبرت نمی گیرند چون خوی انسانی ندارند و قدرت و ثروت چشم آنان را کور کرده است.
وی اظهار کرد: روز قدس به فرمان امام خمینی (ره) همه مسلمانان در حمایت از مردم فلسطین متحد کرد و این روند تا آزادی قدس شریف ادامه خواهد داشت.

منبع:ایرنا

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۷
کد خبر : 45340
بازدیدها: 200

پاسخی بگذارید »