دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

روز قدس روزی سرنوشت ساز برای ملت های آزادیخواه

danesheroz1 مرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
روز قدس روزی سرنوشت ساز برای ملت های آزادیخواه

دانش روز: رییس ستاد قدس و انتفاضه استان البرز گفت: روز قدس برای تمام ملت های آزادی خواه ، بیدارو آگاه یک روز سرنوشت ساز است

  به گزارش دانش روز، محمد حسین روحی یزدی ˈ  در نشست خبری افزود: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با پیام تاریخی رهبر کبیرانقلاب اسلامی روز جهانی قدس نامگذاری و پایه گذاری شده و از آن زمان در این روز مردم آزادیخواه همواره در صحنه حضور دارند.

وی اظهارکرد: از سال های گذشته مردم کشورهای اسلامی به شکل های مختلف در دفاع از مردم فلسطین اعلام حضور کرده اند و اکنون نه تنها مردم ایران، بلکه کشورهای اروپایی و بخشی از مردم آمریکا در دفاع از آرمان های مردم فلسطین در صحنه هستند.

روحی یزدی بیان کرد: حرکت بیداری اسلامی که اکنون درجهان در حال گسترش است در راستای منویات رهبرکبیرانقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری ایجاد شده و همچنان ادامه دارد.

وی در زمینه فعالیت های انجام شده ازسوی ستاد قدس برای برگزرای هرچه باشکوهتر این روز جهانی در استان البرز گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده ، راهپیمایی روز قدس به طور همزمان درسراسر این استان ازساعت ۱۱ صبح به سمت مصلی های نمازجمعه درشهرستان های مختلف برگزار می شود.

روحی یزدی افزود: در تعیین مکان و زمان راهپیمایی روز قدس در کرج و دیگر شهرستان ها سعی براین شد که به دلیل روزه دار بودن شرکت کنندگان در راهپیمایی ، کوتاهترین مسیر انتخاب و زمان آن نیز جهت استراحت و رفاه حال مردم ۱۱صبح هماهنگ شد.

وی گفت : راهپیمایی روز قدس در کرج از میدان شهدا به سمت میدان توحید و مصلی نماز جمعه پیش بینی شده است ، همچنین دراین راهپیمایی از دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی آیت الله اراکی جهت سخنرانی در مصلی نماز جمعه و پیش ازشروع نماز پر شکوه جمعه دعوت شده است .

رییس ستاد قدس و انتفاضه بیان کرد : ازسوی ستاد روز قدس دو هزار ویژه نامه قدس تهیه و در مسیر راهپیمایی توزیع می شود ، همچنین شش غرفه فرهنگی با کمک شهرداری کرج و اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی درطول مسیربرپا می شود .

روحی یزدی افزود: جهت انتقال شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس با سازمان اتوبوسرانی درشهرستان های کرج، نظرآباد وساوجبلاغ نیز هماهنگی های لازم انجام شده است.

وی اظهارکرد: درمسیر راهپیمایی در کرج ، نمایشگاه عکسی از روزجهانی قدس نیز برپا می شود ، همچنین با هماهنگی های انجام شده در این مسیر تصاویرشهدای شاخص انقلاب و هسته ای نصب خواهد شد.

وی گفت: امسال نیز مسابقه بهترین عکس روز جهانی قدس برگزارمی شود و به بهترین عکس با استفاده از نظرکارشناسان هدیه تقدیم خواهد شد.

آخرین جمعه سال ازسوی امام خمینی (ره) رهبر کبیرانقلاب اسلامی درتقویم ایران روز جهانی قدس نام گذاری شده است.

منبع:ایرنا

دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۶
کد خبر : 44015
بازدیدها: 253

پاسخی بگذارید »