یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان البرز:

روز قدس احیاگر آرمان های اصیل اسلامی

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
روز قدس احیاگر آرمان های اصیل اسلامی

دانش روز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با اشاره به تدبیر هوشمندانه امام خمینی (ره ) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس گفت: روز قدس احیاگر آرمانهای اصیل اسلامی درحمایت از مظلومان است.

مجتبی ابراهیمی  افزود : هر ساله آزادگان و آزادیخواهان جهان، آزادی قدس شریف را در سراسر گیتی طنین فریاد می کنند تا در این روز مبارک و بزرگ توجه ملتها و دولتها را به قبله گاه اول مسلمین و مأمن ادیان الهی معطوف دارند.
وی خاطرنشان کرد: همین حرکت باعث شده تا توطئه های مستمر صهیونیستها برای مصادره و تغییر بافت تاریخی مذهبی و فرهنگی قدس شریف ناکام بماند .
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز بیان کرد: همه ساله به مناسبت این روز ، جهانیان با مظلومیت و حقانیت ملتی آشنا می شوند که سالهاست از خانه و کاشانه خود به ناحق دور مانده و بواسطه ظلم مجامع استکباری از ابتدائی ترین حقوق حقه خویش بازمانده اند.
وی افزود: سالهاست ملت آزادیخواه فلسطین ، بر اساس آموزه های اسلام عزیز، راه مقاومت و جهاد در برابر ستم پیشگان و ظالمان را در پیش گرفته اند.
ابراهیمی در ادامه از برنامه ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برای برگزاری هرچه با شکوهتر این مراسم خبر داد و گفت: از تمام مراکز تحت پوشش و دارای مجوز از این اداره کل اعم از کانونهای فرهنگی و هنری مساجد، موسسات فرهنگی و هنری ، اصحاب خبر و رسانه ،هنرمندان و … برای حضور حماسی در مراسم راهپیمائی یوم اله روز قدس دعوت بعمل آمده و اصحاب فرهنگ و هنر همچون گذشته همپای اقشار مختلف جامعه حضوری شاداب و سرزنده در این مراسم خواهد داشت.
ابراهیمی همچنین از برگزاری نمایشگاه کاریکاتور با هدف تبیین ابعاد تاریک اندیشه و روش صهیونیستها در مواجهه با ملت فلسطین خبر داد و افزود: با این کار به دنبال آن هستیم تا با بکار بردن ابزار هنر به تشریح سیره و ابعاد فکری و تاریخی جنایات صهیونیستها در مسیر راهپیمائی در شهرستان کرج بپردازیم.
وی گفت: با حضور عکاسان و هنرآموزان آموزشگاههای هنری در رشته عکاسی در مراسم روز قدس ، نسبت به برگزاری نمایشگاه عکس از حضور پرشور اقشار مختلف مردم در این راهپیمائی اقدام خواهد شد.

منبع:ایرنا

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۳
کد خبر : 45337
بازدیدها: 224

پاسخی بگذارید »