سه شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۵

تبلیغات

آیت‌الله مهدوی كنی در پیامی به مناسبت روزجهانی قدس:

روز قدس؛ روز مقابله با ابر قدرت‌ها

danesheroz1 مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
روز قدس؛ روز مقابله با ابر قدرت‌ها

دانش روز: رییس مجلس خبرگان رهبری در پیامی به مناسبت یوم الله جهانی قدس، تاکید کرد: روز قدس یک روز جهانی و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین، روز پاسداشت کرامت و آزادی انسانی و روز مقابله با ابر قدرتها است

به گزارش دانش روز، در این پیام از روز قدس همچنین به عنوان روز بیداری و هوشیاری، روز رهایی از قید اسارت و بردگی قدرت های شیطانی و روز پیوستن به خدا و اتکا به قدرت لایزال الهی یاد شده است.
تن پیام رییس مجلس خبرگان رهبری به مناسبت یوم الله جهانی قدس به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
مردم آگاه ایران اسلامی
روز قدس روز رهایی مسلمانان از چنگال صهیونیسم بین الملل است. روز جهانی قدس روز پاسداشت بیش از نیم قرن مقاومت و مبارزه ملت مظلوم فلسطین است.
روز جهانی قدس روز فریاد آزادیخواهی و گرامیداشت خون هزاران شهید و یادآور رنج ها و مرارت های میلیون ها آواره فلسطینی است.
روز جهانی قدس روز بزرگداشت امام خمینی (ره) به عنوان پرچمدار مبارزه با استبداد جهانی و صهیونیسم بین الملل است، هم او بود که در روزهای آغازین نهضت اسلامی ملت ایران دو موضوع را هدف قرار داد:
۱.مظالم آمریکا در ایران و جهان
۲.ستم ها و جنایات رژیم اشغالگر قدس به عنوان یک رژیم نامشروع در قلب کشورهای اسلامی
ملت بزرگ ایران
امروز که بیداری اسلامی استبداد و استعمار خارجی را در کشورهای اسلامی هدف قرار داده است مسلمانان مدیون شجاعت و بصیرت و هوشیاری امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است. هم او بود که همگان را دعوت به جهاد و مقاومت علیه تبهکاران اسرائیل غاصب کرد.
هم او بود که بذر بیداری را در بلاد اسلامی کاشت و امروز ما شاهد ثمره این مقاومت و مبارزه و تعمیق آن در جهان اسلام هستیم.

مسلمانان جهان
قدس قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان است ما در هیچ شرایطی نمی توانیم آن را در چنگال صهیونیسم جنایتکار تا ابد غصب شده تلقی کنیم. برای رهایی قدس شریف و کوتاه کردن دست کفار و مشرکین از این حرم شریف نباید از هیچ کوششی فروگذار کنیم.
جنگ ۳۳ روزه حزب الله و ۲۲ روزه حماس نشان داد قدرت صهیونیسم و افسانه شکست ناپذیری آن یک توهم است و اگر همت کنیم می‌توانیم ریشه فساد و تباهی تروریست‌های اسرائیلی را در منطقه و جهان با بسیج دنیای اسلام از بیخ و بن برکنیم.

آزادگان جهانی
روز قدس یک روز جهانی است روز مقابله مستضعفین با مستکبرین، روز پاسداشت کرامت و آزادی انسانی، روز مقابله با ابر قدرت ها، روز بیداری و هوشیاری، روز رهایی از قید اسارت و بردگی قدرت های شیطانی و بالاخره روز پیوستن به خداو اتکا به قدرت لایزال الهی است.
باید این روز بزرگ را گرامی بداریم و عظمت آن را به گوش جهانیان برسانیم امسال نیز آمریکا در غفلت و سردرگمی اعراب و برخی رهبران خود فروخته جهان اسلام دور تازه ای از گفت و گوهای سازش را مدیریت می کند که با لطف خداوند متعال این تلاش ها، همانند گذشته با شکست و ناکامی روبه رو خواهد شد و خط مقاومت جهاد و پایداری مقابل رژیم اشغالگر قدس پرقدرت تر از همیشه در برابر این سازش خواهد ایستاد.
مسلمانان در روز جهانی قدس امسال چنین تلاش های مذبوحانه ای را محکوم خواهند کرد و اجازه خیانت و پا کردن بیش از نیم قرن جنایات رژیم صهیونیستی را به احدی نخواهند داد.
اینجانب و نیز اعضای معزز مجلس خبرگان رهبری با گرامی داشت روز قدس همپای میلیون ها مسلمان در سراسر ایران و جهان به خیابان ها خواهیم آمد و جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی را در حل ملت مظلوم فلسطین محکوم می کنیم و از خداوند بزرگ آزادی قدس شریف را مسئلت می نماییم.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
محمدرضا مهدوی کنی – رئیس مجلس خبرگان رهبری

پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۶
کد خبر : 44998
بازدیدها: 142

پاسخی بگذارید »