شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیر کل تبلیغات اسلامی البرز:

روز قدس، روز تجلی قدرت اسلام

danesheroz1 مرداد ۵, ۱۳۹۲ ۰
روز قدس، روز تجلی قدرت اسلام

دانش روز: مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: روز قدس، روز تجلی قدرت اسلام است و تک تک مردم با حضور خود در صف مجاهدان فی سبیل الله قرار می گیرند و مایه قوت و قدرت اسلام ناب در جهان می شوند و نام خود را در لیست اسامی سربازان پا به رکاب ولایت ثبت و ضبط می کنند

 به گزارش دانش روز، حجت الاسلام سید عباس مسعودی ، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز، در آستانه روز جهانی قدس گفت : روز جهانی قدس ابتکار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام (ره) است.

مسعودی، گفت: روزی که با درایت پیر جماران جنبه جهانی یافت و حرکت خود جوش مسلمانان جهان در این روز خواب راحت را از چشم صهیونیسم و استکبار ربوده است و پشت آنان را به لرزه انداخته است. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز، در ادامه ضمن دعوت آحاد مردم ولایتمدار استان البرز به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان گفت: روز قدس، روز تجلی قدرت اسلام است و تک تک مردم با حضور خود در صف مجاهدان فی سبیل الله قرار می گیرند و مایه قوت و قدرت اسلام ناب در جهان می شوند و نام خود را در لیست اسامی سربازان پا به رکاب ولایت ثبت و ضبط می کنند.

مسعودی، روز جهانی قدس را یک فرصت الهی دانست و اظهار داشت: هر کس با نیت خالص و طهارت دل در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند خود را در ثواب مجاهدان در راه خدا شریک، و عبادت خود در ماه رمضان را کامل خواهد نمود و با عمل خود اثبات خواهد نمود که در صف جنگ با دشمنان خدا قرار دارد.

وی در ادامه با توجه به سابقه حضور پر شور مردم استان البرز در راهپیمایی های مختلف مذهبی و ملی گفت: مطمئناً در راهپیمایی روز جهانی قدس امسال نیز شاهد شکوه حضور مردم این استان و لبیک آنان به ندای مقام معظم رهبری خواهیم بود.

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۳
کد خبر : 43140
بازدیدها: 255

پاسخی بگذارید »