جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

روز شمار شهرستان نظرآباد برای برگزاری انتخاباتی پرشور

28 danesheroz خرداد ۴, ۱۳۹۲ ۰
روز شمار شهرستان نظرآباد برای برگزاری انتخاباتی پرشور

فرماندار نظرآباد گفت: مسئولان و مردم این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی پرشور در این شهرستان آمادگی کامل دارند

به گزارش دانش روز ،  سید ابراهیم کساییان فرماندار نظرآباد ظهر امروز در نشست شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: زمینه‌های حضور مردم در انتخابات فراهم شده است.

وی ادامه داد: امروز دشمن در نظر دارد تا با دسایس مختلف شور و نشاط انتخاباتی را در کشور از بین ببرد تا بتواند به اهداف شوم خود دست پیدا کند.

این مسئول با بیان اینکه دشمن می‌خواهد بار دیگر فتنه ۸۸ را در کشور ایجاد کند، افزود: ملت آگاه، هوشیار و ولایتمدار ایران اسلامی هرگز تن به خواسته‌های دشمنان نخواهند داد و با ولایتمداری و پیروی از دستورات ایشان توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

کساییان خاطرنشان کرد: ملت ایران دیگر به دسایس دشمنان علیه کشور عادت کرده‌اند لذا دشمنان هرگز قادر نخواهند بود به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

وی در ادامه سخنان خود به تحریم‌های دشمنان علیه کشور اشاره کرد و بیان داشت: این تحریم‌ها هیچ تأثیری در روحیه ملت ایران نخواهد داشت و آنان را از اهدافشان دور نخواهد کرد.

فرماندار نظرآباد در ادامه به توسعه خدمات‌رسانی به مردم این شهرستان تأکید کرد و اظهار داشت: رفع محرومیت‌ها و افزایش خدمات به مردم در نقاط مختلف این شهرستان از مهم‌ترین اولویت‌های ما در سال جاری است.

کساییان افزود: مسئولان در بخش‌های مختلف باید نیازها و کمبودهای مردم در نقاط مختلف را شناسایی کنند و بر اساس اولویت‌ها آن خدمات را به مردم ارائه دهند.

فرماندار نظرآباد تأکید کرد: توسعه امور فرهنگی، ساخت مراکز آموزشی، ارتقای سرانه ورزشی و فضاهای سبز و همچنین توسعه مراکز درمانی و … از مهم‌ترین خدماتی است که باید در این شهرستان به آن توجه ویژه و اساسی شود.

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۲
کد خبر : 20582
بازدیدها: 292

پاسخی بگذارید »