سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

روز جهانی قدس روز وحدت جهان اسلام

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
روز جهانی قدس روز وحدت جهان اسلام

دانش روز: امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ گفت: روز جهانی قدس روز وحدت و اتحاد حق طلبان در سراسرعالم است

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام محمدتقی ناطقی در خطبه های نماز جمعه این هفته که همزمان با راهپیمایی روز جهانی قدس برپا شد، ضمن محکومیت جنایات صهیونیست ها اظهار داشت: امام خمینی (ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، بستر بیداری اسلامی و فروپاشی پایه های ظلم و صهیونیسم را در منطقه فراهم کردند.

وی با بیان اینکه امروز آزادیخواهان جهان به خوبی می دانند که رژیم صهیونیستی در منطقه خاورمیانه نامشروع است و باید ریشه کن شود، تاکید کرد: ظلم و ستم هیچ گاه در طول تاریخ پایدار نماند ه است و پس از این نیز نابود می شود.

وی گفت: حضور حماسی مردم شهرستان همگام با مردم سراسر دنیا در حمایت از حق طلبی علاوه امری نیست که از چشم دوربینهای استکبار مخفی مانده باشد اما آنها نمی توانند این واقعیت را بپذیرند.

حجت الاسلام ناطقی افزود: ملت قهرمان ایران اسلامی امروز در راهپیمایی روز قدس نشان داد که حامی و پشتیبان مردم مظلوم فلسطین است.

امریکا دچار سردرگمی است

وی در بخش دیگری از سخنانش به تشدید تحریم های آمریکایی علیه ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: سران کاخ سفید از یک طرف از تعامل با ایران سخن می گویند و از سوی دیگر تحریم ها را تشدید می کنند که بیانگر سردرگمی و سیاست چند جانبه آنها است.

امام جمعه ساوجبلاغ افزود: سیاستهای چندگانه کاخ سفید و تشدید تحریم ها علیه ایران، به نفع آمریکا نیست زیرا این کشور را بیشتر دچار سردرگمی و اعمال سیاستهای متناقض می کند.

منبع:مهر

 

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۱
کد خبر : 45629
بازدیدها: 161

پاسخی بگذارید »