سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سازمان تبلیغات اسلامی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد:

روز جمهوری اسلامی سند آزادی و استقلال ملت آزاده ایران است

danesheroz1 فروردین ۱۲, ۱۳۹۳ ۰
روز جمهوری اسلامی سند آزادی و استقلال ملت آزاده ایران است

دانش روز: سازمان تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ ای ضمن گرامیداشت روز ۱۲ فروردین، اعلام کرد، روز جمهوری اسلامی سند آزادی و استقلال ملت آزاده ایران و یک عید بزرگ ملی و انقلابی است.

به گزارش دانش روز، سازمان تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای ضمن گرامیداشت روز ۱۲ فروردین، این روز را روز سند آزادی و استقلال ملت آزاده ایران و یک عید بزرگ ملی و انقلابی دانست.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

ملت بزرگ ایران روز دوازدهم فروردین‌ سال ۵۸ با اکثریت قریب به اتفاق‌آراء به استقرار نظام جمهوری اسلامی قاطعانه آری گفتند تا ندای رهبر کبیر انقلاب رالبیک گفته باشند. روز جمهوری اسلامی از سوی ملت، برگ تأیید دیگری بود مبنی برآزادگی ملتی که حاضر به استمرار سیطره طاغوت و مستکبران جهان بر سرنوشت امت اسلامی نیست.

جمهوری اسلامی مولود انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بود که با دم مسیحایی رهبره آزاده و نستوه انقلاب و ملتی سرافراز و خستگی‌ناپذیر و به برکت خون شهیدان ومجاهدان راه فضیلت، به بار نشست و در چنین روز بزرگی هویت راستین خویش را رسماً واز طریق همه‌پرسی به دنیا اعلام ‌نمود تا پشتوانه مردمی این نظام که پیشتر نیز برهمگان مبرهن گشته بود بیش از پیش هویدا گردد.روز جمهوری اسلامی سند آزادی واستقلال ملت آزاده ایران و یک عید بزرگ ملی و انقلابی است.

ملت ایران در آغازین روزهای سال نو،‌ روزجمهوری اسلامی را در حالی گرامی می‌دارد که همواره به مددایمان محکم و همت بلند خویش از کوران حوادث سخت و نفس‌گیر سربلند بیرون آمده ‌است.

سازمان تبلیغات اسلامی ضمن گرامیداشت فرارسیدن دوازدهم فروردین (روز جمهوری اسلامی)، مجد وعظمت ملت شریف ایران را در پرتو عمل به فرامین آیین مبین اسلام و زیر سایه حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند سبحان مسئلت دارد.

منبع: مهر

سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۸
کد خبر : 103348
بازدیدها: 182

پاسخی بگذارید »