پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

روزجهانی قدس تجلی همبستگی ملت

danesheroz1 مرداد ۹, ۱۳۹۲ ۰
روزجهانی قدس تجلی همبستگی ملت

دانش روز: سرپرست اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز آزادی قدس شریف را مطالبه تمامی ملت های آزادی خواه جهان دانست و حضور مردم همیشه در صحنه را تجلی از همبستگی ملت قلمداد کرد و گفت: خبرنگاران استان البرز با صلابت و اقتدار مضاعفی راهپیمایی روز جهانی قدس را پوشش بصری و رسانه ای خواهند داد

 

 

به گزارش دانش روز، ابراهیم کردلو  در آستانه روز جهانی قدس ضمن دعوت از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان البرز با  اشاره به تحولات اخیر منطقه تصریح کرد:  استکبار جهانی با محوریت آمریکا و پشتیبانی برخی کشورهای غربی و عربی، به دنبال تاثیرگذاری بر مقاومت مظلومانه مردم این سرزمین هستند و این امر نیز خود اهمیت حضور پرشور تر  مردم را در راهپیمایی روز جهانی قدس مضاعف می سازد.

 

وی تصریح کرد: مقاومت ملت های مسلمان در منطقه همواره تلاش های استکبار جهانی را در  ناکام ساخته و توطئه های شوم  آنان را نقش بر آب کرده است.

 

این مسئول با تکلیف دانستن حضور در  راهپیمایی روز قدس یادآور شد:  این وظیفه دینی مسلمانان است که از برادران و خواهران دینی و مسلمان خود حمایت و پشتیبانی کنند و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بکوبند.

 

کردلو  بیان کرد:  در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مردم غیور استان البرز در کنار مردم سراسر  کشور با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، پاسخ تمام تلاش های خصمانه دشمنان اسلام را می دهند و به جهان ثابت می کنند که همواره پشتیبان فلسطین هستند.

وی در پایان افزود: خبرنگاران استان البرز همانند سابق که در صحنه سیاسی حاضر بوده اند، این بار نیز  با حضور خود تجلی وحدت مردم را از  لنز دوربین ها و  دریچه رسانه های گروهی انعکاس خواهند داد.

 

 

 

 

منبع:استانداری البرز

چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۵
کد خبر : 44942
بازدیدها: 146

پاسخی بگذارید »