جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

روحی یزدی تاکید کرد: حضور مردم در انتخابات درس عبرت برای مسئولان است/ مردم حافظان نظام هستند

danesheroz2 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
روحی یزدی تاکید کرد: حضور مردم در انتخابات درس عبرت برای مسئولان است/ مردم حافظان نظام هستند

دانش روز، رئیس دفتر شورای نگهبان در استان البرز گفت: حضور مردم در انتخابات درس عبرتی برای برخی مسئولان است و همه مسئولان در سمت های خود باید قدردان مردم باشد و به آنها خدمت کنند.

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، محمد حسین روحی یزدی در حاشیه حضور خود در مسجد جامع رجایی شهر  اظهار داشت: حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای و نشاط و انگیزه آنان برای مشارکت، نشان از پشتیبانی آنان از ولایت فقیه و انقلاب است.

وی ادامه داد: حضور مردم دو پیامد برای دشمن دارد، اولا هرچه دشمن بخواهد برای ملت ایران سنگ اندازی کند و دشمنی کند علاقمندی مردم نسبت به انقلاب بیشتر می شود و دوم اینکه این حضور باید درس عبرتی برای مسئولان و خدمت گذاری هرچه بهتر باشد.

رئیس دفتر شورای نگهبان در استان البرز گفت: تمهیدات لازم برای برپایی هرچه باشکوه تر انتخابات در استان فراهم شده است و هر منطقه که نیاز به ایجاد شعبه بود صندوق های رای گیری را با برنامه ریزی مستقر کرده ایم.

روحی یزدی تاکید کرد: انقلاب برای مردم است و خودشان نیز حافظ نظام هستند.

حضور مردم ذلت ناپذیری ایران را نشان می دهد

نماینده ولی فقیه در سپاه استان البرز تقارن انتخابات با سالروز ولادت امام سجاد (ع) را ادامه راه پیام های عاشورا خواند و گفت: ایستادگی مردم در مقابل ظلم و ستم و حضور با شکوه آنها نشان از ذلت ناپذیری ملت ایران است و این امر همان پیامد عاشورا است.

محمد جواد موحد اظهار داشت: بر اساس سابقه ای که از مردم ایران سراغ داریم حضور پر شور از پیش قابل پیش بود به خصوص که مقام معظم رهبری تاکید بر خلق حماسه سیاسی داشتند و مردم نیز با حضور خود این حماسه را رقم خواهند زد.

وی ادامه داد: حضور مردم در ساعات اولیه نشان از فهم و بصیرت مردم و علاقمندی آنان به جمهوری اسلامی ایران است.

منبع: مهر

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۶
کد خبر : 26545
بازدیدها: 218

پاسخی بگذارید »