پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جزئیات دیدار امروز نمایندگان مجلس با رئیس جمهور منتخب

روحانی: ما دست تسلیم را برابر هیچ کس بالا نمی بریم

danesheroz1 مرداد ۵, ۱۳۹۲ ۰
روحانی: ما دست تسلیم را برابر هیچ کس بالا نمی بریم

دانش روز: عباس قائد رحمت نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: بیشترین مسائلی که توسط نمایندگان در دیدار صبح امروز نمایندگان با دکتر روحانی مطرح شد مسائل بین الملل، مشکلات اقتصادی، بیکاری، مسائل فرهنگی و توجه به مناطق محروم کشور بود

به گزارش دانش روز، عباس قائد رحمت نماینده مردم دورود و ازنا و عضو کمیسیون اجتماعی در خصوص دیدار صبح امروز نمایندگان مجلس با دکتر روحانی گفت: تعدادی از نمایندگان مجلس  درخواست دیدار با دکتر روحانی را داشتند که این جلسه صبح امروز محقق شد.

وی گفت: در این جلسه تعداد ۳۰ تا ۴۰ نماینده حضور داشتند . مشکلات کلان کشور در این جلسه مطرح شد و نماینده گان به بحث و تبادل نظر با رئیس جمهور پرداختند.

قائد رحمت افزود: با توجه به صحبت های دکتر روحانی ، نمایندگان مجلس و بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری  بر تعامل بیشتر بین دولت و مجلس تاکید شد تا این دولت بتواند موفق شود.

وی با اشاره به مسائل بیان شده در این دیدار  افزود: بیشترین مسائلی که توسط نمایندگان در این دیدار مطرح شد مسائل بین الملل، مشکلات اقتصادی، بیکاری، مسائل فرهنگی و توجه به مناطق محروم کشور بود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در خصوص کابینه دکتر روحانی نیز اظهار داشت: هیچ کس تاکنون به جز دکتر روحانی از لیست کابینه دولت یازدهم  با خبر نیست و دکتر روحانی امروزبا بیان این مطلب که  که هنوز لیست کابینه ام کامل نشده است اما تلاش می کنم این لیست برای روز تحلیف اعلام شود.

نماینده مردم دورود ازنا در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: امروز همه نمایندگانی که در این جلسه بودند از دکتر روحانی اعلام حمایت کردند و بیشتر کسانی که در این جمع حضور داشتند از همان ابتدا از دکتر روحانی حمایت کرده بودند.

وی گفت: امروز رئیس جمهور منتخب در صحبت های خود اعلام کردند که ما دست تسلیم را در مقابل هیچ کسی بالا نمی بریم اما تعامل سازنده را به زیبایی جایگزین برخی رفتارها خواهیم کرد که در این بین اصولمان نیز حفظ شود.

وی در پایان گفت: دولت و مجلس در تلاش هستند تا کابینه ای متشکل از افراد قوی، متعهد و ولایی در جهت پیشرفت کشور و در راستای اهداف نظام و رهبری تشکیل دهند.

منبع:دانا

شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۷
کد خبر : 43229
بازدیدها: 240

پاسخی بگذارید »