چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

روحانی در تشکیل کابینه حساب شده عمل کرد

danesheroz1 مرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
روحانی در تشکیل کابینه حساب شده عمل کرد

دانش روز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است رئیس جمهور در تشکیل کابینه خود حساب شده عمل کرده است.

به گزارش دانش روز، حبیب‌الله عسگر اولادی در ارزیابی از کابینه پیشنهادی حسن روحانی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی پانا، گفت: به نظر بنده روحانی کابینه خوب و معتدلی به مجلس شورای اسلامی معرفی کرده است.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه بنده ناظر بر تشکیل کابینه تمام روسای جمهور قبلی بوده ام اظهار داشت: به عقیده بنده روحانی نسبتا برنامه کافی و کاملی برای گزینش وزاری خود داشته است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه رئیس جمهور انتخاب و گزینش مطلوبی در تعیین وزرای خود داشته است تصریح کرد: معتقدم روحانی در تعین اعضای کابینه ای خود حساب شده عمل کرده است.
وی ادامه داد: به اعتقاد من روحانی از وزیر خارجه پیشنهادی گرفته تا وزیر دفاع خود را حساب شده و بر اساس شرایط موجود تعیین کرده و هر یک از این افراد را می توان از بهترین گزینه های تصدی این سمت ها در حال حاضر کشور عنوان کرد.

کابینه نباید به میل افراد بسته شود

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه سلایق در انتخاب اعضای کابینه برای هر دولتی متفاوت خواهد بود، تاکید کرد: افراد و اشخاص نباید تصور کنند که کابینه باید به میل و طبق سلیقه آنها بسته شود لذا هر رئیس جمهوری سلیقه خاص خود را دارد و مهم این است که افراد کابینه، صلاحیت عملی و علمی لازم را داشته باشند.

عسگر اولادی با بیان اینکه بنده شناخت کافی بر تک تک اعضای کابینه پیشنهادی روحانی دارم؛ در رابطه با تحقق شعار اعتدالگرایی در کابینه خاطر نشان کرد: بنده معتقدم کابینه کاملا در مسیر اعتدالگرایی بسته شده است.

منبع:پانا

پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۱
کد خبر : 48096
بازدیدها: 241

پاسخی بگذارید »