چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رهایی از کندی سرعت با قرار گرفتن بر روی شبکه داخلی

danesheroz2 خرداد ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
رهایی از کندی سرعت با قرار گرفتن بر روی شبکه داخلی

دانش روز: مخابرات بستری ایجاد کرده که شبکه بزرگ داخلی کشور است و چنان چه سرور سایتی روی این شبکه قرار گیرد دچار کندی سرعت نمی شود

به گزارش گروه آی تی دانش روز، مهندس آرش فاضلی کارشناس فناوری اطلاعات با بیان اینکه چنانچه هاستینگ و یا سرور سایتی  در داخل کشور باشد مشمول کندی سرعت نمی شود گفت: اغلب سایت هایی که سرور آنها  خارج از کشور است دچار قطعی و کندی سرعت در فضای  سایبر هستند و این در حالی است که بسیاری از کسب و کارها نیز در این فضا انجام می شود.

وی افزود: با قطعی های مکرر اینترنت و کندی سرعت ضرر مالی فراوانی به شرکت هایی  که در بستر وب به فعالیت های اقتصادی می پردازند وارد  می شود.

وی در بیان راهکارهای برون رفت از ضرر اقتصادی شرکت  هایی که به صورت اینترنت به کسب و کار می پردازند گفت:  انتقال سرور  یا  هاستینگ سایتها به روی شبکه داخلی کشور  که بستر آن توسط مخابرات ایجاد شده راه حل مناسبی برای برون رفت از این معضل است.

وی خاطر نشان ساخت: استفاده از شبکه بزرگ داخلی برای انجام امور نه تنها صرفه اقتصادی برای فعالان حوزه it به دنبال دارد بلکه موجب تسهیل کارها و جلوگیری  از هدر رفتن وقت و انرژی می شود.

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۵
کد خبر : 28826
بازدیدها: 224

پاسخی بگذارید »