یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرماندار کرج مطرح کرد:تخلف در اداره صنعت، معدن و تجارت، عامل اصلی بی ثباتی بازار

danesheroz2 تیر ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
فرماندار کرج مطرح کرد:تخلف در اداره صنعت، معدن و تجارت، عامل اصلی بی ثباتی بازار

دانش روز: نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان کرج به ریاست “مهدی ایران نژاد” معاون استاندار البرز و فرماندار کرج، مصطفی آجرلو معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری کرج و سایر اعضای ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری برگزار شد

به گزارش دانش روز، معاون استاندار و فرماندار کرج با اشاره به مطلوب بودن وضعیت تنظیم بازار قبل از تحویل سال جدید اظهار کرد: متاسفانه در شروع سال ۱۳۹۲ وضعیت تنظیم بازار مناسب نبوده است.

مهدی ایران نژاد با اشاره به نابسامانی وضعیت فعلی بازار گفت: خرید پرتقال جهت تنظیم بازار در سال گذشته بالغ بر ۴۰۰۰ تن بود اما این رقم برای سال جاری ۲۰۰۰ تن گزارش شده است  که این مسئله به نابسامانی وضعیت بازار دامن زده است.

ایران نژاد یکی از عوامل اصلی ایجاد بی ثباتی در تنظیم بازار را عدم همکاری بخش هایی در اداره صنعت،معدن و تجارت با ستاد تنظیم بازار عنوان کرد و افزود: در این باره می توان به احتکار ۶۴ هزار تن پودر شوینده توسط کارخانه تولید کننده اشاره کرد که این پرونده به عنوان گرانفروشی گزارش شده بود.

همچنین فرماندار کرج در این جلسه به پرونده خودروهای احتکاری تندر ۹۰ اشاره کرد که این پرونده نیز از جمله تخلفات اداره صنعت،معدن و تجارت عنوان شده است.

در پایان ایران نژاد با دعوت از سرمایه گزاران البرزی گفت: ما از پتانسیل شرکت های تعاونی و سرمایه گزاران قانون مدار استقبال می کنیم.

منبع: کرج رسا

چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۷
کد خبر : 36455
بازدیدها: 285

پاسخی بگذارید »