سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رکورد تولید ۳۷۰۰ تن آسفالت طی یک روز در کرج

danesheroz1 مرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
رکورد تولید ۳۷۰۰ تن آسفالت طی یک روز در کرج

دانش روز: شهردار کرج از تولید و توزیع بیش از سه هزار و ۷۰۰ تن آسفالت طی یک روز در این کلانشهر خبر داد و این اقدام را در تحقق نهضت آسفالت مهم ارزیابی کرد.

 
به گزارش دانش روز، شاید یکی از مهمترین مواردی که در زمینه تردد سهل و آسان حائز اهمیت است بحث معابری با آسفالت های مناسب است از این رو زخم هایی که بر بستر شهر می نشینند و گاهی مشکلاتی را در عبور و مرور شهروندان ایجاد می کنند موضوعی بود که مدیریت شهری کرج را بر آن داشت تا با اجرای طرح نهضت آسفالت به دنبال ایجاد فضایی مناسب در این زمینه باشد.

این طرح آغاز شد و خرید کارخانه آسفالت نوید بخش انجام اقدامات عمرانی مطلوب در این زمینه شد. اقدامی که کرج را از خرید آسفالت از کارخانه های مختلف بی نیاز کرد و روند تولید و توزیع را نسبت به قبل سامان بهتری داد.

در ادامه این روند موضوع الحاق کارخانه آسفالت به سازمان عمران و نوسازی به عنوان متولی امور عمرانی مطرح و در نهایت این امر محقق شد.

هم اکنون این کارخانه تحت نظارت سازمان عمران و نوسازی روند مناسبی را در بخش تولید آسفالت طی می کند که این امر البته باید با سرعت و دقت بیشتری در زمینه توزیع و پخش با توجه به اولویت ساماندهی معابر دنبال شود، موضوعی که شهردار کرج نیز در گفتگو با خبرنگار ما بر آن تاکید کرده است.

واگذاری کارخانه آسفالت به سازمان عمران روند امور را منطقی تر کرد

شهردار کرج در این زمینه در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج روند تولید آسفالت در این کارخانه را مثبت ارزیابی کرد و از تولید و توزیع سه هزار و ۷۰۰ تن آسفالت طی یک روز در این کارخانه خبر داد.

سید علی آقازاده عنوان کرد: بحث ساماندهی معابر به عنوان یک دغدغه مهم موضوعی بود که منجر به اجرای طرح نهضت آسفالت شد.

وی ادامه داد: تحقق این مهم با خرید کارخانه آسفالت منطقی تر به نظر می رسید و خوشبختانه این اتفاق با نگاه مطلوب شورا محقق شد.

شهردار کرج در ادامه به موضوع واگذاری کارخانه آسفالت به سازمان عمران و نوسازی اشاره کرد و گفت: این امر موجب شد تا روند فعالیتهای این کارخانه به نحو مطلوبی پیش رفته و شاهد اقدامات موثری در این خصوص باشیم.

وی گفت: در این زمینه تولید آسفالت شتاب مضاعفی گرفت تا جاییکه طی یک روز شاهد تولید و توزیع حدود سه هزار و ۷۰۰ تن آسفالت بودیم که این امر در نوع خود بی نظیر است.

این مسئول در ادامه بیان کرد: در کنار بهبود کمیت، ارتقاء کیفیت و سرعت بخشیدن به اجرای این طرح در معابر با توجه به اولویت بندی موضوعی است که باید مد نظر قرار گرفته و از سوی تمام مناطق عملیاتی شود.

شهردار کرج با بیان اینکه پیش از این خرید آسفالت از سایر کارخانه ها ضمن اینکه بار هزینه مضاعفی را بر دوش شهرداری می گذاشت روند اجرای طرح های عمرانی با محوریت آسفالت را نیز مختل می کرد، گفت: این امر موجب شد تا سرعت اجرای طرح ها بالاتر برود.

وی با اذعان بر وجود نقاط ضعف در این حوزه گفت: اقدامات حوزه آسفالت و ساماندهی معابر طی دو سال اخیر بسیار ملموس و مشهود بوده و با سالهای قبل قابل مقایسه نیست اما معتقدیم این امر کافی نیست و تا رسیدن به ایده آل ها راه بسیاری باقی مانده است.

آقازاده در پایان با قدردانی از عوامل کارخانه آسفالت و مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی تلاش انجام شده را شایسته قدردانی دانست و گفت: پتانسیل جوانی مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی و تلاش عوامل کارخانه آسفالت موجب شده تا امور به نحو مطلوبی ساماندهی شود که این امر می تواند بسترهای توسعه کرج را تا رسیدن به ایده آل ها هموار کند.

منبع:مدیریت شهری کرج
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۲
کد خبر : 42073
بازدیدها: 226

پاسخی بگذارید »