سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رقابت۶بازیگر با یک خواننده در رالی ایرانی

danesheroz2 خرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
رقابت۶بازیگر با یک خواننده در رالی ایرانی

مجموعه “رالی ایرانی” ساخته آرش معیریان به تهیه‌کنندگی سعید ابوطالب از هفته آینده در شبکه نمایش خانگی در تهران و شهرستان‌ها توزیع خواهد شد

به گزارش گروه  هنر و سینما ی دانش روز، مجموعه  “رالی ایرانی” ساخته آرش معیریان به تهیه‌کنندگی سعید ابوطالب از هفته  آینده در شبکه نمایش خانگی در تهران و شهرستان‌ها توزیع خواهد شد.

924386_orig

نخستین دی. وی.دی  “رالی ایرانی” از هفته آینده در  فروشگاه‌های سراسر کشور عرضه خواهد شد. مسابقه اول این مجموعه تنها در ۳   دی.وی.دی منتشر شده که هر دی.وی.دی شامل دو قسمت است.

در مسابقه اول هنرمندانی چون محمدرضا فروتن، الناز شاکردوست، بهنوش  بختیاری، سحر ولدبیگی، سیروان خسروی و نیما بانکی حضور دارند که با هم به  رقابت خواهند پرداخت و فرزاد حسنی به عنوان مجری در این برنامه حضور دارد.

سعید ابوطالب نویسنده و تهیه‌کننده این مجموعه و آرش معیریان کارگردانی “رالی ایرانی” را برعهده دارند.

مجموعه دوم “رالی ایرانی” با هنرمندان دیگر و ماجراهایی متفاوت ساخته و  عرضه خواهد شد. همچنین پیش‌تولید مسابقه دوم “رالی ایرانی” از مدتی قبل  آغاز شده و به زودی اسامی بازیگران سری دوم اعلام خواهد شد.

ابوطالب نویسنده و تهیه‌کننده “رالی ایرانی” درباره این کار توضیح داد: ما  هم همه تلاشمان را به‌کار بردیم تا یک اثر کاملا ایرانی در صنعت سینما  بسازیم. برای پیشگیری از ترویج فرهنگ غرب در زندگی روزمره ایرانی درصدد  تهیه فیلمی در ژانر کاملا جدید و پرمخاطب REALITTY SHOW یا نمایش واقعی  برآمدیم که به لطف الهی این مهم بعد از ماه‌ها تلاش بی‌وقفه توسط یک گروه  خلاق و ایده‌پرداز انجام شد و کارگردانی این تجربه جدید را آرش معیریان  پذیرفت.

وی عنوان کرد: با مشاورهای فرهنگی که در مجموعه “رالی ایرانی” ما را یاری  دادند درصدد آن بودیم با توجه به شرایط سخت مسابقه از ارزش های اسلامی‌مان  عدول نکرده و حتی در بسیاری از مواقع بازیگران خودشان اظهار می‌کردند که تا  به‌حال آنقدر سخت‌گیری را ندیده‌اند.

ابوطالب در پایان عنوان کرد: بدون شک تولید فیلم – مسابقه برای نخستین‌بار  در شرایط فعلی سینما یک ریسک به‌حساب می‌آمد اما آنقدر طرح این فیلم –  مسابقه جذابیت داشت که ریسک سرمایه گذاری سنگین آن را به جان خریدیم.

منبع: مهر

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۹
کد خبر : 19511
بازدیدها: 510

پاسخی بگذارید »