دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری آزمون در جمعه:

رقابت ۵۸ هزار نفر در آزمون کانون وکلای دادگستری

danesheroz1 آبان ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
رقابت ۵۸ هزار نفر در آزمون کانون وکلای دادگستری

دانش روز: آزمون متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری در سال ۹۲ با حضور ۵۸ هزار و ۹۴۸ داوطلب روز جمعه اول آذرماه در ۲۳ شهر برگزار می شود

 به گزارش دانش روز، آزمون متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری سال ۹۲ روز جمعه اول آذرماه برگزار می شود و از میان ۵۸ هزار و ۹۴۸ داوطلب، تعداد ۲۸ هزار و ۲۳۰ نفر زن و ۳۰ هزار و ۷۱۸ نفر مرد هستند.

آزمون در ۲۳ شهرستان برگزار می شود و کارت شرکت در آزمون و برگه راهنما از روز دوشنبه ۲۷ آبان برای مشاهده و پرینت در سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبان متقاضی حداکثر تا ساعت ۲۴ فردا ۳۰ آبان می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و آن را دریافت کنند.

فرآیند برگزاری آزمون ساعت ۸:۳۰ آغاز می شود و برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

همزمان با قرار گرفتن کارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان از ضوابط آزمون، برگ راهنمای شرکت در آزمون نیز بر روی سایت قرار داده می شود تا هر داوطلب با مطالعه دقیق آن برای حضور در جلسه آزمون و پاسخگویی به سوالات اقدام کنند.

هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ ،مداد تراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، بی سیم، جزوه، کتاب، هرگونه نت و یاد داشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری کنند.

منبع:مهر

چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۴
کد خبر : 74978
بازدیدها: 255

پاسخی بگذارید »