دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رقابت ۱۴۰ تیم در مسابقات روباتیک شریف

danesheroz1 مهر ۴, ۱۳۹۲ ۰
رقابت ۱۴۰ تیم در مسابقات روباتیک شریف

دانش روز: دبیر دومین مسابقات آزاد رباتیک شریف با اشاره به جزئیات برگزاری این دوره از مسابقات گفت: در مراسم اختتامیه این مسابقات از ۲۱ تیم برتر در ۷ لیگ تقدیر خواهد شد

به گزارش دانش روز، مهندس رامین فروزنده، با اشاره به آغاز دومین دوره مسابقات رباتیک آزاد دانشگاه صنعتی شریف، افزود: در این دوره از مسابقات ۵۶۰ نفر در قالب ۱۴۰ تیم دانش آموزی و دانشجویی حضور دارند.

دبیر دومین مسابقات آزاد رباتیک شریف، تعداد لیگ‌های این مسابقات را ۷ لیگ ذکر کرد و اظهار داشت: تیم‌های شرکت کننده در لیگ‌های مسیر یاب، روبات همکار، بینایی ماشین در دو بخش کنترل ترافیک و روبات کاوشگر، شبیه سازی فوتبال دو بعدی و روبات پرنده به رقابت خواهند پرداخت.

به گفته لیگ مسیر یاب در بخش دانش آموزی برگزار می‌شود.

فروزنده به جزئیات لیگ بینایی ماشین اشاره کرد و یادآور شد: روبات‌های بخش کنترل ترافیک شامل نرم افزارهایی است که فیلم‌های ترافیکی به آنها ارائه می‌شود و این روبات‌ها باید تخلفات را استخراج کنند.

دبیر دومین مسابقات روباتیک شریف ادامه داد: در بخش روبات کاوشگر، روبات‌های عرضه شده باید با استفاده از دوربین‌هایی که در بالای سر آنها نصب شده است عملیات ومورد نظر را انجام دهند.

وی با بیان اینکه در اختتامیه این مسابقات از هر لیگ تیم‌های اول تا سوم معرفی خواهد شد، اضافه کرد: در مراسم اختتامیه ۲۱ تیم به عنوان تیم‌های برتر انتخاب و معرفی خواهند شد.

منبع:مهر

پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۱
کد خبر : 62680
بازدیدها: 277

پاسخی بگذارید »