شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری آزمون در 29 آذر:

رقابت ۱۰۹ هزار نفر در آزمون فراگیر ارشد

danesheroz1 آذر ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
رقابت ۱۰۹ هزار نفر در آزمون فراگیر ارشد

دانش روز: آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور با رقابت ۱۰۹ هزار و ۸۸۴ نفر در روز جمعه ۲۹ آذرماه برگزار می شود و داوطلبان از روز سه شنبه ۲۶ آذرماه می توانند کارت آزمون خود را دریافت کنند.

 به گزارش دانش روز، دکتر حسین توکلی – مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: ثبت نام برای آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در ۱۲۵ کد رشته امتحانی از ۱۴ مهر ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد و با تمدید مهلت ثبت نام ۲۵ مهرماه پایان پذیرفت.

وی افزود: در این آزمون ۱۰۹ هزار و ۸۸۴ نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۵۱ هزار و ۲ نفر زن و ۵۸ هزار و ۸۸۲ نفر مرد هستند. به عبارت دیگر ۴۶.۴۱ درصد داوطلبان زن و ۵۳.۵۹ درصد داوطلبان مرد هستند.

توکلی یادآور شد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون روز جمعه ۲۹ آذرماه ۹۲ در ۸۵ شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد و اطلاعیه سازمان سنجش درباره تاریخ و نحوه پرینت کارت آزمون روز دوشنبه ۲۵ آدرماه ۹۲ بر روی سایت قرار می گیرد و در نشریه پیک سنجش هم منتشر می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای آن از روز سه شنبه ۲۶ آذرماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و کلیه داوطلبان ثبت نام کننده ضرورت دارد از روز سه شنبه ۲۶ آذر تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۸ آذرماه با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی و اطلاعات شناسنامه ای نسبت به پرینت کارت آزمون خود اقدام کنند.

منبع: مهر

چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۲
کد خبر : 79313
بازدیدها: 381

پاسخی بگذارید »