دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رقابت هنرمندان برای طراحی نخستین سایت «آیه گرافی» ایران

danesheroz1 تیر ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
رقابت هنرمندان برای طراحی نخستین سایت «آیه گرافی» ایران

دانش روز: گروهی از فعالان قرآنی به منظور راه اندازی نخستین سایت هنری قرآن با انتشار فراخوانی از هنرمندان ایران دعوت کردند که طرح های اولیه خود را به منظور اجرای سایت ارسال کنند.

به گزارش دانش روز، براساس فراخوان مسابقه طراحی سایت آیه گرافی، این گروه ضمن اهدای جایزه ویژه به طرح برگزیده، با طراح قراردادی به منظور اجرای طرح منعقد می شود.

بازنمایش آیات کلام الله مجید در قالب های هنری، ازجمله فعالیت های محوری نخستین سایت آیه گرافی ایران به آدرس اینترنتی www.ayahgraphy.com اعلام شده است.

بر اساس این فراخوان، شرایط شرکت در این مسابقه به شرح زیر است: علاوه بر رویکرد قرآنی آثار، طرح ها باید حتی المقدور قابلیت عرضه به همه مسلمانان جهان را داشته و صبغه اسلامی آن بر سبک و سیاق هنر ایرانی غالب باشد.

مضمون اثر الهام بخش مصادیق اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و مرامنامه حیات قرآنی و سرمشقی برای ترغیب هنرمندان ایران به فعالیت در این حوزه باشد.

با توجه به انعقاد قرارداد جهت طراحی سایت با برگزیده فراخوان، شرکت کنندگان باید رزومه کاری خود را نیز به همراه اثر  خود ارسال کنند و اثر ارائه شده صرفا جهت شرکت در این مسابقه طراحی شود.

علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند طرح های اولیه خود را جهت طراحی و اجرای سایت آیه گرافی تا پایان ماه مبارک رمضان به آدرس webdesign@ayahgraphy.com ارسال نمایند.

منبع:مهر

دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۵
کد خبر : 33656
بازدیدها: 288

پاسخی بگذارید »