یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیر کل دفتر تربیت بدنی آموزش و پرورش

رقابت دانش‌آموزان ورزشکار در مسابقات نانجینگ چین/آغاز مسابقات ورزشی دانش‌آموزان از تابستان

28 danesheroz خرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
رقابت دانش‌آموزان ورزشکار در مسابقات نانجینگ چین/آغاز مسابقات ورزشی دانش‌آموزان از تابستان

مدیر کل دفتر تربیت بدنی آموزش و پرورش گفت: با توجه به رده‌بندی سنی، دانش‌آموزان ورزشکارمان در مسابقات نانجینگ چین شرکت خواهند کرد

به گزارش دانش روز ، حسین بابویی  با اشاره به شرکت دانش ‌آموزان کشورمان در مسابقات نانجینگ چین اظهار کرد: با توجه به رده سنی، در برگزاری مسابقات آسیایی چین قطعآ دانش‌آموزان ورزشکار کشورمان شرکت خواهند کرد و بخش عظیمی از آن‌ها لباس مقدس تیم ملی را می‌پوشند و در رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

وی خاطر‌نشان کرد: ما نیز در بحث حمل مجازی مشعل المپیک از طریق وب سایت بازی‌ها همکاری خوبی با کمیته ملی المپیک داشتیم و در شهر تهران و مشهد دانش‌آموزان بسیاری در این وب سایت شرکت و وارد بازی‌ها شدند. لذا همکاری خوب بین کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران و معاونت تربیت بدنی سلامت وزارت آموزش و پرورش باعث شد چشم‌انداز خوبی را برای این بازی‌ها در کشورمان پیش‌بینی کنیم.  

برگزاری جشنواره طرح‌های تحولی از اوایل شهریورماه      

مدیر کل تربیت دفتر بدنی آموزش و پرورش با بیان اینکه در اوایل شهریورماه جشنواره طرح‌های تحولی در رامسر برگزار می‌شود افزود: آغاز مسابقات ورزشی دانش‌آموزان در تابستان است، آن‌ها می‌توانند با شرکت در طرح‌های ژیملاستیک، شنا، پینگ‌پنگ و دومیدانی رقابت کنند، در حالی که هم آموزشی برای مربیان و سرپرستان خواهد بود و هم جشنواره‌ای برای دانش‌آموزان که بتوانند از تجربه خوبی برای زندگی و فعالیت در جامعه برخوردار شوند.

هدف از برگزاری این نوع مسابقات تجربه اندوزی، استعدادیابی، آموزش بعد تربیت و پرورش بعد قهرمانی در دانش‌آموزان است و یکی از شاخصه‌های موثر برای رسیدن به این هدف ارتقا سطح کیفی مسابقات و تدوین برنامه ریزی صحیح در جهت خوب پیش رفتن این روند است.

 

منبع : پانا

جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۹
کد خبر : 22814
بازدیدها: 214

پاسخی بگذارید »