پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مربی تیم ملی کشتی فرنگی:

رفتن بنا، بنای امید را در کشتی فرنگی فروریخت

danesheroz دی ۱۸, ۱۳۹۱ ۰

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: با رفتن بنا از تیم ملی کشتی فرنگی امیدی به بهبود وضعیت این تیم نیست و از لحاظ اخلاقی نیز درست نیست در غیاب وی با تیم ملی همکاری داشته باشم

محسن طاهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: من به درخواست محمد بنا به کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی اضافه شدم اما در چند ماه گذشته فدراسیون با هیچ کدام از مربیان تیم ملی قراردادی نبسته است.

وی با اشاره به کناره گیری محمد بنا از هدایت تیم ملی کشتی فرنگی بیان کرد: با توجه به موقعیتی که این مربی در سطح بین‌المللی داشت، در صورت حضور وی می‌توانستیم به برطرف شدن مشکلات و بهبود وضعیت تیم امیدوار باشیم زیرا این مهم تنها از عهده بنا بر می‌آمد.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی با اشاره به غیبتش در اردوهای قبلی تیم ملی کشتی فرنگی تأکید کرد: به دلیل مشکلات شخصی امکان حضور در اردوی تیم ملی را پیدا نکردم اما غیبت بنا در تمرینات تیم ملی مهم‌ترین دلیل حضور نیافتنم در تمرینات بود.

وی ادامه داد: من به درخواست بنا به کادر فنی اضافه شدم و از لحاظ اخلاقی درست نیست که در غیاب وی همچنان در کادر فنی حضور داشته باشم و در صورتی که تصمیم به ادامه همکاری گرفته شود، از بنا کسب اجازه می‌کنم.

 

طاهری افزود: سال‌ها تجربه حضور در تیم‌های ملی رده‌های پایه را دارم و با توجه به اینکه از لحاظ مالی تأمین نشده‌ام، تصور می‌کنم که زندگی‌ام را باخته‌ام.

وی ادامه داد: برخی از مربیان از نظر مالی تأمین هستند و تمایل دارند در تیم ملی حضور داشته باشند اما من در صورتی که در اصفهان بمانم، می‌توانم درآمد بیشتری داشته باشم.

دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۰
کد خبر : 2865
بازدیدها: 258

پاسخی بگذارید »