دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رفتار شنیع نظامیان آل‌خلیفه قابل تحمل نیست/دسیسه‌های دشمنان در انتخابات نقش برآب خواهد شد

28 danesheroz خرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
رفتار شنیع نظامیان آل‌خلیفه قابل تحمل نیست/دسیسه‌های دشمنان در انتخابات نقش برآب خواهد شد

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید حکام بحرین دست از ایستادگی در مقابل ملت خود بردارند، اظهار کرد: رفتار شنیع نظامیان ال خلیفه در تعرض به منزل ایت الله شیخ عیسی قاسم رهبر مسلمانان بحرین قابل تحمل برای مسلمانان نیست

به گزارش دانش ر وز ، علی لاریجانی در آغاز جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی با تبریک میلاد با سعادت امام علی (ع) افزود: پیامبر(ص) درباره آن حضرت فرمودند؛ علی امیر مردم با ایمان و پیشوای متقین و رهبر کمال یافتگان است.

وی گفت: امید است مکتب علوی در عصر حاضر زمینه رهایی بخشی انسانها را از چنبره تمدن مادی فراهم کند.

لاریجانی همچنین با گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر، گفت: فتح خرمشهر نماد استقامت، مجاهدت و سلحشوری ملت ایران است و از جهتی پرده از حقیقتی بر می دارد که ملت ایران در پناه معارف اهل بیت علیهم السلام و اتکا به خداوند و تبعیت از ولایت فقیه صحنه مصاف دشمن را به قلمرو خواری انان بدل کردند. رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در ۹ ماه اول جنگ بنی صدر که فرماندهی کل قوا را داشت عملا توفیقی در جبهه ها نداشتیم، افزود: چهار عملیات برای آزادسازی مناطق اشغال شده عراق صورت گرفت و همگی با شکست همراه بود و حضرت امام در تاریخ ۱۴ آبان ۵۹ دستور شکست حصر آبادان را صادر کردند اما این دستور روی زمین ماند و بعد از عزل بنی صدر وحدت در جبهه ها حاکم شد و ارتش و سپاه قرارگاه تشکیل دادند و روحیه بسیجی در اداره جنگ با ورود رزمندگان داوطلب اوج گرفت و در زمان کوتاهی حصر آبادان شکست و مقدمات فتح خرمشهر فراهم شد و سه خرداد پیروزی حیرت آور فتح خرمشهر زلزله سیاسی در ارکان جبهه متحد غرب و ارتجاع عرب انداخت.

لاریجانی ادامه داد: نتیجه مجاهدت و همت های بلند شهدای دفاع مقدس، حرکت بیداری اسلامی در دنیای اسلام شده است که پدیده‌ای نو و نوید بخش در عصر حاضر است و این حرکت زنده و پیش رونده است.

وی در ادامه با بیان اینکه باید حکام بحرین دست از ایستادگی در مقابل ملت خود بردارند، اظهار کرد: رفتار شنیع نظامیان ال خلیفه در تعرض به منزل ایت الله شیخ عیسی قاسم رهبر مسلمانان بحرین قابل تحمل برای مسلمانان نیست و اینگونه اساعه ادب به حریم بزرگان دینی نه تنها هیمنه دروغین سلطنت را نشان می دهد که هراس سیاستمداران از بقای حکومت را علنی می کند.

رییس قوه مقننه در ادامه یادآور شد: اخیرا مسئولان عاجز و درمانده رژیم صهیونیستی به دست و پا افتاده‌اند تا کشورهای غربی را به تشدید تحریم‌ها قبل از انتخابات کنند.

لاریجانی ادامه داد: شاید با این توهم که بحث‌های انتخاباتی در ایران، ذهن رهبران کشور را از رفتارهای ماجراجویانه آنها منصرف کرده است، غافل از اینکه انتخابات در ایران با هر اختلاف سلیقه‌ای استحکام بیشتری در مبارزه با رژیم صهیونیستی ایجاد و توان جدیدی را برای پیگیری راه امام و شهدا به پیکر اجرایی کشور وارد خواهد کرد و به فضل الهی ملت ایران با انرژی انتخابات، دسایس آمریکا و رژیم صهیونیستی را نقش بر آب خواهد کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طبعا انتظار مجلس شورای اسلامی از کاندیداهای ریاست جمهوری در این مقطع این است که اولا شرایط محیطی بین‌المللی کشور را در تبلیغات و رفتارهای سیاسی خود لحاظ کنند و ثانیا به نحوی در دوره تبلیغات ریاست جمهوری عمل کنند که همت و اراده همگانی با امیدواری به آینده در جهت صیانت از حقوق ملت فراهم شود.

 

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۷
کد خبر : 19545
بازدیدها: 254

پاسخی بگذارید »