دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان البرز خبر داد

رضایت‌مندی مسئولان و شهروندان کرج از اجرای طرح زوج و فرد

danesheroz اسفند ۵, ۱۳۹۱ ۰

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان البرز رضایت‌مندی حداکثری مسئولان و شهروندان کرجی از اجرای طرح زوج و فرد خوروها خبر داد

به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، محمدرضا خسروی افزود: طرح زوج و فرد خودروها در کلانشهر کرج به مدت یک ماه از مورخه اول اسفند ماه الی ۳۰ اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: سازماندهی عبور و مرور به ویژه در کلانشهرها در گرو تعامل و همکاری میان سازمان‌ها، نهادهای مختلف و مردم می‌باشد البته نباید فراموش کرد که در این میان علاوه بر تعامل دو سویه بین پلیس و شهروندان نقش فرهنگ زندگی شهری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

این مسئول افزود: شورای ترافیک استان البرز در راستای کاهش بار ترافیک کلانشهر کرج و همچنین کاهش آلاینده‌های جوی اقدام به اجرایی کردن طرح زوج و فرد خودروها از اول اسفند ماه به مدت یک ماه کرده است.

خسروی با اشاره به بازخورد چند روزه طرح زوج و فرد اظهار داشت: خوشبختانه این طرح با استقبال خوب مردم مواجه شد و نظرسنجی که طی این دو روزه توسط اداره برآورد و مطالعات اجتماعی این معاونت از شهروندان و مسئولان اجرایی استان به عمل آمد نشان از آن دارد که این طرح در گام اول موفقیت آمیز بوده است و رضایت شهروندان را به همراه داشته است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان البرز افزود: اجرایی شدن این طرح در ظاهر برای برخی از شهروندان مشکلات مقطعی را در پی خواهد داشت اما چنان چه با دید وسیع و کارشناسانه به موضوع نگاه کنیم در خواهیم یافت که این طرح در طولانی مدت به نفع شهروندان خواهد بود و ثمرات متعددی از جمله کاهش بار ترافیک سطح شهر، کاهش آلاینده‌های جوی، کاهش آمار تصادفات، مدیریت زمان، ایجاد نظم و انضباط اجتماعی و… را به همراه خواهد داشت.

خسروی افزود: حضور مردم در کنار پلیس و مشارکت آنان همواره یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت آمیز بودن مأموریت‌ها و طرح‌های پلیسی بوده است و در این طرح نیز نقش و همکاری مردم انکارناپذیر است و هر اندازه با مأموران راهنمایی و رانندگی همکاری و مساعدت داشته باشند به همان میزان موفقیت این طرح تضمین شده خواهد بود.

وی در پایان، با اشاره به همکاری خوب مردم در طول اجرای این طرح گفت: پلیس استان البرز از همه شهروندان، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی که نهایت همکاری و مساعدت را با مأموران داشتند تشکر و قدردانی می‌کند.

شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۳
کد خبر : 7781
بازدیدها: 310

پاسخی بگذارید »