چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رصد اخبار انتخاباتی در رسانه های استان البرز

danesheroz فروردین ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
رصد اخبار انتخاباتی در رسانه های استان البرز

مسئول کمیته تبلیغات واطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز از رصد، مطالب مرتبط با انتخابات در رسانه های مجازی و مکتوب استان خبر داد

ابراهیم کردلو اظهارداشت: برگزاری همزمان انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار است که نقش رسانه های جمعی در این خصوص بدون تردید تأثیرگذار و سازنده خواهد بود.
وی افزود: رسانه های جمعی با انعکاس به موقع مطالب و تحلیل های دقیق بر شور و نشاط انتخاباتی افزوده و با امید آفرینی بستر و زمینه مشارکت گسترده و انتخاب کاندیداهای شایسته و کارآمد را از سوی مردم در انتخابات فراهم کنند.
مسئول کمیته تبلیغات اطلاع رسانی ستاد انتخابات از آمادگی کمیته اطلاع رسانی برای همکاری و تعامل با خبرنگاران جهت انعکاس اخبار انتخابات و حضور در شعب اخذ رأی خبر داد.
کردلو یادآوری کرد: با توجه به نقشی که مردم در انتخابات دارند باید در رسانه‌ها برای پررنگ جلوه دادن این نقش و زمینه‌سازی در راستای حضور گسترده و حداکثری در انتخابات تلاش مضاعفی صورت گیرد.
مسئول کمیته تبلیغات واطلاع رسانی ستاد انتخابات، زمینه‌سازی برای حضور باصلابت، پرنشاط، بدون حاشیه و توأم با امنیت مردم در انتخابات را وظیفه همه و خصوصاٌ رسانه‌ها و مطبوعات برشمرد.
وی یادآوری کرد: اثرگذاری رسانه‌ها در انتخابات پیش رو بر هیچ کس پوشیده نیست و اصحاب رسانه ملزم به رعایت اخلاق انتخاباتی هستند.

دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۱
کد خبر : 11911
بازدیدها: 139

پاسخی بگذارید »