سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

«رسوایی» باز هم به سینما بازگشت

danesheroz تیر ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
«رسوایی» باز هم به سینما بازگشت

دانش روز : مدیر سینما قدس از اکران دوباره “رسوایی” در ماه رمضان خبر داد و دلیل تصمیمش را این دانست که این فیلم حداقل هنوز فروش دارد

به گزارش دانش روز ، نصیری مدیر سینما قدس درباره خبری که حاکی از آن بود که فیلم “رسوایی” دوباره در این سینما اکران می‌شود، گفت: متاسفانه ما در حال حاضر فیلمی نداریم که باعث بسته نشدن سالن سینما شود. پیش از این “بیتابی بیتا” را اکران کرده بودیم که کف فروش خود را از دست داد در نتیجه از سرگروهی خارج شد.

وی افزود: برای اکران در ماه رمضان درخواست فیلم جدید دادیم که بتوانیم گیشه را حفظ کنیم اما فیلمی پیدا نشد که فروش خوبی داشته باشد. از طرف دیگر شورای صنفی نمایش نیز سالن ما را آزاد اعلام کرد و در نتیجه تصمیم گرفتیم دوباره “رسوایی” ده‌نمکی را اکران کنیم. این فیلم با وجود اینکه مدتی از نمایش آن گذشته است، جمعه شب بالای یک میلیون فروش کرده است.

نصیری در پایان گفت: فیلم “بیتابی بیتا” شبی ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان فروش داشت. نمی توانستیم بعد از این فیلم درِ ِ سینما را ببندیم. البته در اکران عید فطر فیلم “فرزند چهارم” وحید موسائیان در این گروه اکران خواهد شد.

“رسوایی” به کارگردانی مسعود ده‌نمکی عید امسال اکران شد و چون دیگر آثار این کارگردان پرفروش بود و در فهرست پرفروش‌های تاریخ سینمای ایران نیز قرار گرفت. این فیلم داستان دختری به نام افسانه است که در محلشان فرد خوش‌نامی نیست ولی آشنایی وی با روحانی محل باعث اتفاقات و دردسرهای جدیدی می‌شود.

الناز شاکردوست، اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، کامران تفتی، امیر دژاکام و … بازیگران این فیلم هستند.

 

 

 

منبع :مهر

 

یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۹
کد خبر : 35420
بازدیدها: 220

پاسخی بگذارید »