جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رزمایش الی بیت المقدس نمایش آمادگی رزمی بسیجیان به تمام دنیا

danesheroz اسفند ۹, ۱۳۹۲ ۰
رزمایش الی بیت المقدس نمایش آمادگی رزمی بسیجیان به تمام دنیا

دانش روز : رئیس سازمان بسیج مستضعفین رزمایش الی بیت المقدس را نمایش آمادگی رزمی بسیجیان به تمام دنیا دانسته و گفت: این رزمایش موجبات ترس و وحشت مستکبران است

سردار محمدرضا نقدی دقایقی پیش از طریق ارتباط ویدیو کنفرانس با ۶ استانی که امروز مرحله دوم رزمایش الی بیت‌المقدس را اجرایی می‌کنند، رمز عملیات الی بیت‌المقدس را ابلاغ کرد.

وی رمز این عملیات را به نام «لبیک یا رسول‌الله» ابلاغ کرد و فرماندهان استان‌های مختلف دریافت این رمز را از طریق سامانه ویدیو کنفرانس اعلام کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در این پیام که از اردوگاه قدس سمنان مخابره شد، گفت: امیدواریم بسیجیان با دریافت این پیام بتوانند اقتدار و اوج توانمندی خود را به همه جهانیان به ویژه استکبارگران دنیای کنونی به خوبی نشان دهند.

وی افزود: برگزاری رزمایش‌های الی بیت‌المقدس اقتدار و حضور همیشگی بسیجیان در صحنه را نشان می‌دهد و پیام‌های متعددی به جهان استکبار دارد.

وی گفت: امروز بسیجیان در صحنه حاضر شدند تا قدرت و توان خود را برای حراست از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین امید خود به آزادی قدس شریف را نشان دهند.

  سردار نقدی  در مراسم صبحگاه مشترک  رزمایش الی بیت المقدس با اشاره به کشتار  مسلمانان در اقصی نقاط جهان ،صحنه گردان تمامی این کشتارها را دولت آمریکا دانسته و خاطر نشان کرد:بسیجیان همه این خشم مقدس و کینه انقلابی خود را ذخیره خواهد کرد و بر سر آمریکا و رژیم صهیونیستی فرو خواهد ریخت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تهدیدهای دولت مردان آمریکایی را ناشی از ضعف آنها دانسته و گفت: دولت آمریکا  خود داری اقتصادی ورشکسته  است و در سیاست ها نیز دچار شکست شده است.

وی با اشاره به تغییر تاکتیک آمریکا از مداخله مستقیم نظامی و استفاده از نیروهای مزدور در مناطق مختلف اظهار داشت : پنتاگون امروز واحدی با نام بازیگران غیرنظامی طراحی و اجرا کرده است که ماموریت آن این است افراد فریب خورده را به عنوان پیاده نظام آمریکا به میدان بفرستد .

 نقدی با اشاره به مشکلات  اقتصادی امروز  آمریکا  گفت: این  مشکلات به آمریکای ها اجازه تجاوز و لشکر کشی مستقیم را نمی دهد.

دیده نشدن حضور مستقیم نظامی و غیرقابل پیگیری بودن در صحنه های بین المللی ، پنهان بودن دست مستقیم آمریکا و جلوگیری از ایجاد حساسیت کشورهای مسلمان علیه آمریکا از جمله اهداف طرح بازیگران غیر نظامی بود که نقدی به آن اشاره کرد.

وی ادامه داد : آمریکا امروز با حضور در نقاط مختلف جهان جنایت مرتکب می شود ، بیداری اسلامی را مهار می کند اما رد پایی از خود به جا نمی گذارد.

نقدی در ادامه با اشاره به پیشتازی بسیج در تمامی عرصه ها و آغاز فعالیت های بسیج عرصه اقتصادمقاومتی در  سال ۹۲ اظهار امیدواری کرد دولت یازدهم از ظرفیت های بسیج در این عرصه برای پیشبرد  سیاست های اقتصاد مقاومتی  بهره ببرد.

به گفته وی بسیج همان مردم سازمان یافته و آماده هستند و کارهایی که از آنها بر می آید گاه از عهده چندین وزارت خانه بر نمی آید.

نمایش آمادگی رزمی  بسیجیان به تمام دنیا،دلگرمی مومنان و مستضعفان و ترس و وحشت مستکبران از پیام های رزمایش الی بیت المقدس بود که نقدی به آن اشاره کرد.

نقدی با اشاره به برگزاری رزمایش الی بیت المقدس ۲ به صورت شهرستانی گفت:سال گذشته این رزمایش به صورت استانی برگزار شده بود.

وی هدف از برگزاری این رزمایش به صورت شهرستانی را خودکفا عمل کردن هر شهرستان و بهره گیری از ظرفیت تمامی دستگاه های محلی عنوان کرد و افزود:در این رزمایش ما این آمادگی رزمی و استعدادی را داریم تا بتوانیم همزمان در تمام پهنای کشور عملیات بدون وابستگی به یک مرکزیت عملیات انجام دهیم .

رئیس سازمان بسیج مسضعفین از آمادگی  کامل برای پذیرایی از اردوهای راهیان نور در غرب و جنوب کشور خبر داد و افزود:۸۰ هزار تخت برای اقامت مسافرین فراهم شده است.

نقدی همچنین در پایان از آماده بهره برداری بودن ۲هزار سالن ورزشی بسیج خبر داد.

منبع :مرات نیوز

جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۵
کد خبر : 95830
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »